لباس زنانه و دخترانهمد و پوشاک

مدل شلوار زنانه از بالا گشاد

اگر شما علاقه به یکسری شلوارهای لاکچری و ” تو چشم برو ” دارید، پیشنهاد می‌کنیم که یک‌بار و حتماً یک‌بار از ” شلوارهای زنانه از بالا گشاد ” استفاده کنید.

اگر شما بدن باریک و حتی نسبتاً لاغری دارید، پیشنهاد می‌کنیم که در مجالس جشن و حتی برای بیرون رفتن‌های دوستانه، مخصوصاً در فصول بهار – تابستان – پاییز، از شلوارهای از بالا گشاد استفاده کنید.

این مدل شلوارها امروزه بسیار مد هستند و اکثر دختران از انواع مدل‌های از بالا گشاد شلوار، حتی در فعالیت‌های روزمره هم استقبال می‌کنند.

اگر فکر می‌کنید که فقط باید از مدل پارچه‌ای این مدل شلوارها استفاده کنید، باید بگوییم که هیچ محدودیتی در این نوع مدل‌ها وجود ندارد.

شما می‌توانید انواع پارچه‌ها را برای دوخت این شلوار بکار بگیرید.

به همین دلیل، اگر شما هنوز مدل خاصی را برای خودتان انتخاب نکرده‌اید، مدل‌های زیر را برای شما تهیه کرده‌ایم که اکثر آنها جزء مدل‌های جدید در بازار جهانی هستند.

شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد شلوار زنانه از بالا گشاد

بیشتر بخوانید:

لباس فرمالیته عروس

شلوار پارچه ای زنانه و دخترانه

شلوار زنانه جدید

شلوار زنانه برای افراد چاق

شلوار زنانه سوییت

‫2 دیدگاه ها

 1. چه مدلهای جالبی
  اما فکر نکنم بشه تو ایارن و تو اجتما براحتی اینهارو پوشید..چون خیلی جلب توجه میکنه و اصلا دخترا راحت نیستن
  ایکاش جایی بودیم که میتونستیم براحتی این شلوارهای زیبا رو بدون استرس و خالی از ترس و تهمت و تیکه های پسرونه بپوشیم

  1. سلام و احترام
   اکثر این شلوارها برای مراسمات جشن و عروسی هست و حتی تو خارج از کشور هم خیلی کم در خیابان ها و مجامع عمومی استفاده میشه.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا