لباس زنانه و دخترانهمد و پوشاک

21 مدل شلوار زنانه بندری جدید و بسیار زیبا

یکی از زیباترین شلوارهای ایرانی زنانه که در منطقه جنوب کشور بسیار معروف هست، شلوار بندری یا خلیجی هست. این مدل شلوار که از سنت‌های قدیمی ایرانی شناخته شده است، دارای طرح‌های بسیار زیادی هست.

مهم‌ترین بخش طراحی این شلوار، در قسمت پایین زانو هست. زیرا قسمت بالای زانو و بخش ران، در زیر دامن هست و نیاز نیست که طرح خاصی داشته باشد. اما هستند شلوارهایی که در بخش بالای زانو، دارای طرح‌های بسیار جالب و زیبایی هستند.

انواع رنگهای شاد در شلوارهای بندری زنانه وجود دارد و این نشان‌دهنده خونگرم بودن و نشاط مردمان و زنان این خطه از سرزمین ما هست. مردمانی که شاد بودن و آهنگ‌های شاد آنها بسیار در سرتاسر ایران معروف هست.

مطمئناً از این چنین شورونشاط و سرزندگی، این چنین لباس‌های زیبا و با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف وجود دارد. به صورتی که حتی در خیلی از مناطق دیگر کشور هم علاقه خاصی به دوخت این مدل شلوارها وجود دارد. امروزه خیلی از نقاط ایران دوست دارند تا شلوارهای بسیار زیبای بندری را برای خود انتخاب کنند.

این شلوار از پارچه‌ای درست‌شده که در فصول گرم سال بسیار راحت هست و باعث خنکی پا می‌شود. اگر شما هم دوست دارید می‌توانید در خانه و یا حتی در مکان و زمان خاصی از این شلوار در فصول گرم سال استفاده کنید.

نکته دیگر در مورد این شلوار بسیار جالب هست و به این موضوع برمی‌گردد که اگر مقداری از شلوار را گشادتر تهیه کنید، می‌توانید حتی در فصول سرد سال هم زیر آن یک شلوارک تنگ بپوشید و به این شکل در سرما هم مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

با توجه به اینکه مدل‌های بسیار زیادی در مورد الگوهای دوخت برای شلوار بندری زنانه وجود دارد، ما در این مطلب فقط به چند مورد جذاب اشاره خواهیم کرد، که می‌توانید از بین این طرح‌ها گزینه‌هایی را برای خودتان انتخاب کنید.

انواع شلوار زنانه بندری پارچه ای شلوار زنانه بندری پارچه ای قشنگ شلوار زنانه بندری پارچه ای زیبا شلوار زنانه بندری پارچه ای جدید شلوار زنانه بندری اروپایی جدید شلوار زنانه بندری جدید شلوار زنانه بندری اروپایی شلوار زنانه بندری امروزی شلوار زنانه بندری کتان جدید شلوار زنانه بندری پارچه ای شلوار زنانه بندری کتان شلوار زنانه بندری جدیدو زیبا شلوار زنانه بندری قشنگ و جدید شلوار زنانه بندری مدل زیبا شلوار زنانه بندری سال جدید شلوار زنانه بندری قشنگ شلوار زنانه بندری زیبا شلوار زنانه بندری 1401 شلوار زنانه بندری 2022 شلوار زنانه بندری مدل جدید شلوار زنانه بندری جدید

بیشتر بخوانید:

شلوار زنانه

شلوار زنانه ترکی

شلوار زنانه راحتی

شلوار زنانه پلنگی

شلوار زنانه پاکتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا