لباس زنانه و دخترانهمد و پوشاک

50 مدل مانتو و شلوار زنانه اداری + قیمت ، لینک خرید از سایت معتبر

امروز قصد داریم برای شما در مورد بهترین مدل‌های مانتو و شلوار اداری زنانه، یکسری مدل زیبا با لینک خرید را معرفی کنیم. اکثر این مدل‌ها با توجه به اینکه برای ادارات هستند باید دارای طرح ساده باشند. گرچه مدل‌های طرح دار هم طرح‌های بسیار پیچیده‌ای ندارند و طرح‌های خیلی ریزی دارند.

قد اکثر مدل‌های مانتو تا روی زانو و در برخی موارد زیر زانو هست و شلوار آنها بلند هست. جنس اکثر شلوار آنها مدل ویسکوز و نخ است. نحوه بسته شدن انواع مدل مانتو و شلوار اداری، دکمه‌ای هست. از ویژگی‌هایی که اکثر این مدل‌ها دارند، ویژگی جیب‌های بسیار خوب هست.

زمانی که شما این مدل مانتو و شلوار اداری را می‌پوشید، قد لباس تا زیر مچ پا می‌آید. شما می‌توانید انواع این مدل‌های مانتو و شلوار را در سازمان‌های اداری و رسمی بپوشید. همچنین اگر شما قصد دارید یک طرح برای مانتو شلوار زنانه اداری پیدا کنید، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از طرح‌ها و الگوهای زیر کمک بگیرید.

 

 دیدن لیست خرید و قیمت این مدل های جذاب و طرح های دیگر 

 

لیست 40 مدل طرح مانتو و شلوار زنانه اداری

زیباترین مدل مانتو شلوار ادارای اسپرت به رنگ طوسی مدل مانتو شلوار اداری اسپرت و شیک به رنگ مشکی مدل مانتو شلوار اداری اسپرت و ساده با ترکیب رنگ سبز تیره و مشکی شیک ترین مدل امنتو اداری به رنگ طوسی روشن با طراحی زیبا و خاص زیباترین مدل مانتو اداری بلند و شیک با ترکیب رنگ مشکی و کرمی مدل مانتو کتی بلند و چهارخانه برای اداره و شرکت مانتو اداری ساده و شیک و بلند به رنگ طوسی روشن مدل مانتو اداری ساده و بلند به رنگ بنفش تیره ساده ترین مدل مانتو شلوار اداری به رنگ کرمی شیک ترین مدل مانتو شلوار اداری بلند با ترکیب رنگ بنفش تیره و مشکی مانتو شلوار اداری بلند با ترکیب رنگ مشکی و اجری زیباترین مدل مانتو شلوار سورمه ای با شال گردن و مقنعه زرشکی مانتو شلوار اداری سورمه ای رنگ جذاب با قسمت یقه سفید رنگ مدل مانتو اداری شیک و ساده به رنگ سورمه ای با دکمه های سفید ساده ترین مدل مانتو شلوار اداری به رنگ سورمه ای با یقه مشکی مانتو شلوار اداری سورمه ای ساده با طراحی شیک مدل مانتو اداری ساده به رنگ سورمه ای با زیر مانتویی و شلوار سفید زیباترین مدل مانتو شلوار اداری با طراحی شکیل و ساده شیک ترین مدل مانتو اداری سورمه ای با جزئیات زرشکی در قسمت یقه و سرآستین مدل مانتو اداری شورمه ای شیک و جدید و با طراحی خاص و زیبا مانتو شلوار اداری سرمه ای زیباترین مدل مانتو شلوار اداری با طراحی جدید و مدرن و ترکیب رنگ سفید و طوسی تیره مدل مانتو شلوار اداری ساده و شیک به رنگ طوسی با جزئیات مشکی مدل مانتو شلوار اداری کتی و شیک به رنگ طوسی جدیدترین مدل مانتو شلوار اداری به رنگ طوسی با طراحی شیک مدل مانتو شلوار اداری ساده و شیک به رنگ توسی روشن ساده ترین مدل مانتو شلوار اداری به رنگ توسی با جزئیات مشکی مدل مانتو شلوار اداری ساده و شیک به رنگ دودی مدل مانتو شلوار اداری کتی و شیک به رنگ توسی مانتو شلوار اداری شیک و ساده به رنگ طوسی مدل مانتو شلوار اداری جدید و زیبا به رنگ مشکی شیک ترین مدل مانتو شلوار اداری به رنگ طوسی جدیدترین مدل مانتو شلوار اداری با ترکیب رنگ سفید و مشکی مدل مانتو اداری جدید و خاص به رنگ سورمه ای زیباترین و جدیدترین مدل مانتو شلوار اداری به رنگ مشکی شیک ترین مدل مانتو شلوار اداری به رنگ مشکی جدیدترین مدل مانتو شلوار اداری ساده و شیک به رنگ کرمی مدل مانتو شیک و جدید به رنگ مشکی برای مانتو اداری جدیدترین مدل مانتو شلوار اداری با ترکیب رنگ کرمی و طوسی مدل مانتو شلوار و جلیقه اداری به رنگ بنفش تیره

بیشتر ببینید:

شلوار زنانه دمپا گشاد

شلوار زنانه بگی

شلوار زنانه اسپرت

شلوار زنانه ابروبادی

شلوار زنانه مجلسی

‫2 دیدگاه ها

 1. این ست ها خوب هست اما ایکاش برای افراد چاق هم یکسری مدل مناسب نشون میدادید تا بتونیم الگوبگیریم برای دوخت.

  1. سلام و احترام
   شما می توانید همین الگو و مدل ها را برای کارمندانی که اضافه وزن دارند و کمی چاق هستند هم طراحی کنید.
   نمی توان برای افارد چاق در یک اداره دولتی و یا خصوصی ، لباس مجزایی درست کرد و برای افراد معمولی همان سازمان لباس دیگری طراحی کرد.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا