چرا کودکان به ساعت هوشمند نیاز دارند؟

دورانی که پوشیدنی‌های هوشمند فقط برای بزرگ‌سالان بود، گذشته است، زیرا بچه‌ها نیز می‌توانستند آنها را داشته باشند.

ساعت‌های هوشمند کودکان، ساعت‌های نوآورانه‌ای هستند که کودکان شما می‌توانند در هر زمان و هر مکان از آن استفاده کنند.

مانند ساعت‌های هوشمند مردانه و زنانه، پوشیدنی‌های کودکان نیز در مقایسه با ساعت‌های معمولی دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد و هیجان‌انگیزی هستند.

از ردیابی GPS گرفته تا دوربین‌های دوگانه، ساعت‌های هوشمند برای کودکان دستگاه‌هایی هستند که والدین باید در نظر بگیرند.

اگر می‌خواهید دلیل آن را بدانید، بهترین مزیت‌های خرید ساعت هوشمند برای کودکانتان را فهرست کرده‌ایم.

آیا باید ساعت هوشمند برای کودکان بخرید؟

آیا باید ساعت هوشمند برای کودکان بخرید؟

امروزه، بچه‌ها در استفاده از تکنولوژی باهوش هستند. حتی در سنین پایین می‌توانند از تلفن همراه و کامپیوتر استفاده کنند.

با این حال والدین همچنان نگران هستند، زیرا کودکانی هستند که به این وسایل معتاد هستند.

به این ترتیب، برخی از آنها هنوز به فکر خرید ساعت‌های هوشمند برای کودکان هستند.

اگرچه پوشیدنی‌های هوشمند دستگاه‌های نوآورانه‌ای هستند که می‌توانند سرگرمی را نیز ارائه دهند، مزایای مهم‌تری نیز وجود دارد که می‌توانند ارائه دهند، مانند موارد زیر:

به والدین آرامش می‌دهد

به والدین آرامش می‌دهد

یکی از مزایای اصلی خرید ساعت‌های هوشمند برای کودکان، این است که به والدین آرامش خاطر می‌دهد.

اکثر ساعت‌های هوشمند امروزی دارای سیستم‌های ردیابی GPS هستند، که به والدین کمک می‌کند بدانند کاربر کجاست.

می‌توانید این دستگاه‌ها را در گوشی‌های هوشمند خود ادغام کنید، تا راحت‌تر بدانید که آیا فرزندانتان به مدرسه می‌روند یا نه.

نه تنها این، بلکه بیشتر پوشیدنی‌های هوشمند امروزه می‌توانند وظایف مرتبط با گوشی هوشمند، مانند: دریافت و دریافت تماس و همچنین ارسال و دریافت پیام‌های متنی را انجام دهند.

اگر می‌خواهید از سلامت فرزندانتان مطمئن شوید، می‌توانید هر کجا که هستند فوراً با آنها تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید.

بیشتر بخوانید: بررسی ساعت هوشمند مناسب کودک Cosmo JrTrack 2

سبک زندگی سالم را ترویج می‌کند

سبک زندگی سالم را ترویج می‌کند

ساعت‌های هوشمند امروزی دارای برنامه‌هایی هستند، که می‌توانند سبک زندگی فعال را برای کودکان شما ترویج کنند. می‌توانید تمرین‌های ساده را برای آنها و تمرین‌هایی که کودکان باید دنبال کنند ترکیب کنید.

این دستگاه پوشیدنی هوشمند همچنین دارای یک مانیتور خواب و ردیاب فعالیت است، که می‌تواند به والدین کمک کند تا ارزیابی کنند، که آیا فرزندانشان علائم حیاتی سالم و کیفیت خواب بهتری دارند یا خیر.

به کودکان بیاموزیم که مستقل‌تر باشند

با استفاده از ساعت‌های هوشمند، والدین به آرامش فکر می‌کنند و در عین حال به فرزندان خود می‌آموزند که مستقل‌تر باشند.

می‌توانید روی ویژگی‌های ردیابی و ایمنی تعبیه‌شده در پوشیدنی هوشمند حساب کنید، بنابراین مطمئن خواهید بود که به فرزندانتان اجازه می‌دهید خودشان بیرون بروند.

در صورت شک، می‌توانید مناطق ایمنی کودک را از قبل تنظیم کنید تا ایمنی آنها را تضمین کنید.

می‌توانید این کار را با استفاده از تابع موقعیت جغرافیایی در WatchPhone انجام دهید. انجام این کار به فرزندان شما اجازه می‌دهد تا در یک منطقه امن مشخص‌شده پرسه بزنند.

فناوری مزایا و معایب خود را دارد، اما اگر در هنگام استفاده از آن مسئولیت‌پذیر باشید، می‌توانید استفاده از آن را به حداکثر برسانید.

وقتی صحبت از دستگاه‌های پوشیدنی هوشمند به میان می‌آید، فرزندان شما می‌توانند بدون سوءاستفاده از مزایای این دستگاه‌ها از این ویژگی‌ها لذت ببرند.

ساعت‌های هوشمند کودکان دستگاه‌های مفیدی هستند. زیرا نه تنها برای زمان‌سنجی بلکه برای اهداف امنیتی نیز استفاده می‌شوند.

هنگام خرید یک ساعت هوشمند، حتماً بهترین ساعت هوشمند که برای کودک انتخاب میکنید، GPS را در اولویت قرار دهید. زیرا می‌تواند به شما کمک کند مکان فرزندتان را پیدا کنید.

5 دلیل برای اینکه چرا باید برای فرزندتان ساعت هوشمند بخرید

در این عصر فناوری، تعیین برنامه مناسب برای القای استفاده از فناوری‌های مختلف در زندگی فرزندتان برای والدین دشوار است.

در چه سنی بهتر است به کودک خود تلفن همراه بدهید؟

با وجود کاهش روزافزون سن کاربران دستگاه‌های تلفن همراه، بسیاری از والدین هنوز از داشتن تلفن همراه کودکان خردسال ناراحت نیستند.

خوشبختانه برای والدینی که هنوز هم می‌خواهند با فرزندان خود در ارتباط باشند، بدون اینکه نگران مضرات مالکیت گوشی‌های هوشمند باشند، ساعت‌های هوشمند می‌توانند پاسخی برای معضل آن‌ها باشند.

در اینجا به برخی از دلایل اشاره می‌شود.

1. آرامش خاطر برای والدین

1. آرامش خاطر برای والدین

ساعت‌های هوشمند راهی عالی برای والدین فراهم می‌کنند تا فرزندان خود را بدون هیچ مانعی کنترل کنند. به‌عنوان مثال، WatchPhone می‌تواند برای تماس با فرزندتان از طریق تماس تلفنی یا پیام متنی استفاده شود.

همچنین به‌عنوان یک ردیاب GPS عمل می‌کند و به والدین این امکان را می‌دهد، که به‌راحتی مکان فرزندان خود را با استفاده از گوشی هوشمند خود ردیابی کنند.

WatchPhone اولین در نوع خود است که با داده‌های 3G سازگار است و به کاربران امکان ارسال یادداشت‌های صوتی را نیز می‌دهد. شما هرگز نگران نخواهید بود که دوباره به فرزندتان برسید

علاوه بر این، بسیاری از ساعت‌های هوشمند دارای ویژگی‌های ایمنی هستند، که به کودک اجازه می‌دهند فوراً سیگنال ناراحتی را برای والدین خود ارسال کنند.

به‌عنوان مثال، WatchPhone به کودک این امکان را می‌دهد که با یک ضربه یک SOS به تلفن هوشمند والدین خود ارسال کند. این ضمانت هم برای کودک و هم برای والدین احساس اطمینان می‌کند.

2. ایجاد فضای امن

ساعت هوشمند همچنین می‌تواند به ایجاد فضای امن برای کودک شما کمک کند تا حس آزادی را در خود ایجاد کند. ویژگی‌های ردیابی و ایمنی داخلی به والدین این اطمینان را می‌دهد که به فرزندانشان اجازه دهند خودشان بیرون بروند.

والدین می‌توانند با استفاده از عملکرد موقعیت جغرافیایی در WatchPhone، مناطق ایمنی را برای کودکان از پیش تعیین کنند، و به آنها اجازه می‌دهد در یک منطقه امن تعیین‌شده پرسه بزنند. هنگامی‌که کودک از حد مجاز فراتر رفت، تلفن هوشمند نامزد هشدار داده می‌شود.

بسیاری دیگر از ساعت‌های هوشمند به بچه‌ها اجازه می‌دهند، برنامه‌ها و فهرست کارهای خود را پیگیری کنند و در سنین پایین احساس مسئولیت را در آن‌ها تقویت کنند. این همچنین احساس استقلال آنها را تقویت می‌کند و به ایجاد عادات مولد نیز کمک می‌کند.

3. ردیابی فعالیت

3. ردیابی فعالیت

اکثر دستگاه‌های تلفن همراه، مانند تبلت ها و کنسول‌های بازی، تمایل دارند زمان بیشتری روی صفحه‌نمایش داشته باشند و حرکت کمتری داشته باشند. این ممکن است درنهایت منجر به بسیاری از مشکلات سلامتی مانند چاقی دوران کودکی شود.

ساعت‌های هوشمند می‌توانند به تشویق بچه‌ها، برای بیرون رفتن و بازی کردن کمک کنند، زیرا اکثر آنها دارای ویژگی‌های ردیابی فعالیت مانند گام‌سنج هستند.

WatchPhone نه تنها دارای گام شمار داخلی است، بلکه یک ردیاب کالری نیز دارد. این به والدین اجازه می‌دهد تا سطح فعالیت فرزندان خود را ردیابی کنند و بر اساس آن برنامه روزانه خود را تنظیم کنند.

4. ویژه برای کودکان طراحی شده است

بازار ساعت‌های هوشمندی که به‌طور خاص برای کودکان طراحی شده‌اند به‌طور پیوسته در حال رشد است. در حالی که این ساعت‌های هوشمند از نظر عملکرد ابتدایی‌تر هستند، اما معمولاً نسبت به همتایان بزرگسال خود پایدارتر و مقرون به‌صرفه‌تر هستند.

عملکردهایی که در این ساعت‌های هوشمند گنجانده شده‌اند نیز به گونه‌ای طراحی شده‌اند، که در سبک زندگی کودک مفید بوده و درنتیجه کاربردی‌تر باشند.

5. کنترل‌های والدین در دسترس

5. کنترل‌های والدین در دسترس

والدین می‌توانند مطمئن باشند که فرزندانشان با شخصیت‌ها یا اطلاعات مشمئزکننده، با طیف گسترده‌ای از کنترل‌های والدین در دسترس نیستند.

WatchPhone با مسدود کردن شماره‌های ناشناس فرزند شما را ایمن نگه می‌دارد و فقط به دستگاه‌های مجاز اجازه می‌دهد با آنها تعامل داشته باشند. حالت Classroom باعث می‌شود WatchPhone برای مدرسه نیز مناسب باشد و حواس‌پرتی را در طول درس کاهش دهد.

سایر کنترل‌های محبوب والدین در ساعت‌های هوشمند شامل: ویژگی‌هایی مانند زمان محدود بازی، محدودیت‌های اینترنتی، مجوزهای خرید و موارد دیگر است.

ساعت هوشمند؛ برای سرمایه‌گذاری یا اضافه کردن به لیست نوآوری‌های تکنولوژیکی که مطلقاً هیچ ارزشی برای مردم ایجاد نمی‌کند؟

بررسی دلایل عملی خرید ساعت هوشمند برای کودکان

خوب، این به شما بستگی دارد که تصمیم بگیرید. اگر از بیشتر بچه‌ها بپرسید که چرا یک ساعت هوشمند می‌خواهند، احتمالاً خواهند گفت که سرگرم‌کننده است. سپس آنها بسیار بی‌ادبانه اضافه می‌کنند. دیه!

اما احتمالاً به دلایل قانع‌کننده‌تری نیاز دارید، به همین دلیل است که سهم خود را از تحقیق انجام می‌دهید.

نظرات مختلفی وجود دارد. برخی حتی برنامه دقیقی را برای تهیه یک ساعت هوشمند برای فرزندتان تعیین می‌کنند.

ما معتقدیم اگر نکات مثبت بیشتر از موارد منفی باشد، نیازی به تفکر نیست. به این ترتیب، ما دلایل زیادی را فهرست کرده‌ایم که چرا معتقدیم هر پدر و مادری باید یک ساعت هوشمند برای فرزندان خود تهیه کند.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید برای کودک خود ساعت هوشمند بخرید. اگر از نوع فعال باشند، مکملی است که روحیه آنها را بالا می‌برد و آنها را پرانرژی می‌کند.

و اگر تنبل باشند، چه کسی می‌داند، شاید بتوانند بخشی از این فواید را برداشت کنند و تنبلی را کنار بگذارند.

بررسی دلایل عملی خرید ساعت هوشمند برای کودکان

بیایید برخی از دلایل عملی را با توجه به والدین، فرزندان و سرپرستان مورد بررسی، تحقیقات و تجربیاتمان بررسی کنیم.

1. ساعت‌های هوشمند به کودکان کمک می‌کند تا عادت‌های خوب خود را ایجاد کنند

یکی از مهم‌ترین دلایل درگیری بین والدین و فرزندان زمانی است که آنها انجام کارهای خانه را فراموش می‌کنند.

به‌عنوان یک راه حل، برخی از ساعت‌های هوشمند هشدارهای قابل تنظیمی دارند که مسئولیت‌های خود را به کاربران یادآوری می‌کنند. حتی می‌توان به‌تنهایی یک برنامه روزانه یا لیست کارهایی که باید انجام داد ایجاد کرد.

این ویژگی‌های داخلی به انجام مسئولیت‌های فرد کمک می‌کند. زیرا کودک از زمان آگاه است.

دیگر نه دعوا، نه آزاردهنده، فقط یک آرامش معمولی. در مجموع، کودک عادت‌های خوبی در خود ایجاد می‌کند که در آینده او ضروری خواهد بود.

1. ساعت‌های هوشمند به کودکان کمک می‌کند تا عادت‌های خوب خود را ایجاد کنند

2. ساعت‌های هوشمند زمانی که تلفن‌های هوشمند گزینه‌ای نیستند، امکان اتصال را فراهم می‌کنند.

خوب، فرزند شما گوشی هوشمند می‌خواهد، اما شما حاضر نیستید به او گوشی هوشمند بدهید.

ممکن است به این دلیل باشد که می‌دانید احتمال گم‌شدن یا آسیب دیدن گوشی هوشمند زیاد است، یا نسبت به خطراتی که اینترنت برای بچه‌های ساده‌لوح ایجاد می‌کند احتیاط می‌کنید. حتی بهتر از آن، ممکن است از نظر مالی آمادگی خرید یکی را نداشته باشید.

اما در عین حال، شما همچنین می‌خواهید با فرزند خود در ارتباط باشید.

قدم بعدی شما یافتن یک جایگزین مناسب برای کودکان است.

ساعت هوشمند را وارد کنید. این بهترین چیز بعدی برای راضی کردن یک بچه گرسنه گوشی هوشمند و یک والدین محتاط یا نا آماده است.

برخی از تلفن‌های هوشمند دارای گزینه سیم‌کارت هستند که به شما امکان می‌دهد از طریق پیامک یا تماس با فرزند خود ارتباط برقرار کنید. مواردی که با داده‌های ضعیف مانند 3G سازگار هستند حتی به کاربر امکان ارسال یادداشت صوتی را می‌دهند.

3. برای کمک به نظارت بر ارتباطات نوزاد

امروزه خطرات زیادی در اینترنت وجود دارد. مردم در معرض بسیاری از کاربران دیگر اینترنت هستند که ممکن است دارای انگیزه‌های پنهان باشند یا نداشته باشند.

حقیقت این است که تقریباً تمام تراژدی‌های دنیای فناوری که امروز در آن زندگی می‌کنیم، با ارتباط تلفنی غریبه‌ها آغاز می‌شود.

با فعال کردن والدین برای نظارت بر تماس‌های تلفنی ساعت هوشمند، می‌توان متوجه شد که آیا فرزندشان مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد و در صورت نیاز مداخله کند یا هرگونه ارتباط نامناسب را متوقف کند.

بهترین بخش این است که با ویژگی کنترل والدین، می‌توانید با ایجاد یک لیست تماس ایمن برای فرزندتان، کنترل کنید که فرزندتان می‌تواند با آنها ارتباط برقرار کند.

اگرچه برخی ممکن است فکر کنند که این تجاوز به حریم خصوصی است، اما بسیاری از والدین می‌توانند با گوش دادن به صحبت‌های کودک از فرزندان خود محافظت کنند.

مشاهده فرزندتان به این شکل واقعاً به معنای در امان ماندن از پشیمانی است.

4. ساعت‌های هوشمند امکان ردیابی مکان را در زمان واقعی فراهم می‌کنند

4. ساعت‌های هوشمند امکان ردیابی مکان را در زمان واقعی فراهم می‌کنند

هر والدینی می‌داند که مواجهه با واقعیت خطراتی که فرزندشان هر روز با آن مواجه می‌شود، می‌تواند اعصاب‌خردکن باشد. به همین دلیل است که دانستن اینکه فرزندتان کجاست به آرامش اعصاب کمک می‌کند.

با ویژگی GPS موجود در برخی از ساعت‌های هوشمند، می‌توانید همیشه بدانید که فرزندتان کجاست، و از وحشت ناگوار مقابله با آدم‌ربایی یا هر نوع خطر دیگری اجتناب کنید!

هنگام شرکت در تورهای دوچرخه‌سواری یا کمپینگ با دوچرخه به‌عنوان خانواده، می‌توانید از قدرت GPS ساعت هوشمند استفاده کنید.

5. “مناطق امن” را برای کودک ایجاد کنید

برای ردیابی بهتر موقعیت مکانی فرزندتان، برخی از تلفن‌های هوشمند به شما امکان می‌دهند “مناطق امن” ایجاد کنید، که محدودیت‌هایی را که کودک شما مجاز به اقامت در آن است، مشخص می‌کند.

این کار از طریق عملکرد موقعیت جغرافیایی انجام می‌شود، که به کودک اجازه می‌دهد آزادانه در منطقه امن تعیین‌شده حرکت کند.

به‌محض خروج از پارامتر امنیتی، والدین اعلان دریافت می‌کنند و اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

نکته مهم در مورد این ویژگی این است که به والدین اعتمادبه‌نفس می‌دهد تا فرزندان خود را آزادانه بیرون بگذارند. به‌این‌ترتیب کودک استقلال بیشتری دارد در حالی که والدین آرامش خاطر دارند.

6. ساعت هوشمند یک کمک ایمنی در مواقع اضطراری است

6. ساعت هوشمند یک کمک ایمنی در مواقع اضطراری است

با این حال، در این قطار ایمنی، ساعت‌های هوشمند ابزار مفیدی برای مواقع اضطراری هستند.

آخرین چیزی که والدین می‌خواهند تصور کنند این است که فرزندشان یک موقعیت اضطراری داشته باشد و به آنها نرسد.

با این حال، آنها ممکن است با خطری از جانب غریبه‌ها یا حتی یک فوریت پزشکی مواجه شوند که نیاز به پاسخ فوری دارد، این دقیقاً همان کاری است که ویژگی SOS انجام می‌دهد.

با کلیک یک دکمه، ساعت فوراً یک هشدار به تلفن والدین ارسال می‌کند و اگر فرزندشان در مضیقه است به آنها اطلاع می‌دهد.

7. ساعت‌های هوشمند یک سبک زندگی فعال را تشویق می‌کنند

چگونه یک ابزار فناوری می‌تواند بچه‌ها را فعال نگه دارد، در حالی که شناخته شده است که کاربران خود را مستقل نگه می‌دارد؟

خوب، همه ابزارها کودک شما را تمام روز روی مبل نگه نمی‌دارند.

برای اکثر والدینی که با آنها صحبت کردیم، داشتن ساعت هوشمند به‌عنوان یک وسیله جانبی دوچرخه‌سواری، فقط به این معنی است که بچه‌ها باید بیشتر در فضای باز باشند تا دوچرخه‌سواری کنند و از مزایای آن به‌جای بازی کردن در خانه لذت ببرند.

علاوه بر این، برخی از بازی‌ها و چالش‌های موجود در برخی ساعت‌های هوشمند، برای فعال نگه‌داشتن فرزند شما طراحی شده‌اند.

این ویژگی‌ها شامل شمارش گام‌ها، نظارت بر خواب و رقابت‌های فعال بین صاحبان ساعت‌های هوشمند است که از طریق پیام‌های انگیزشی تشویق می‌شوند تا کودک را تشویق کنند.

یکی از این ساعت‌های هوشمند Fitbit Ace است.

به‌طور خلاصه، ساعت‌های هوشمند کودک را تشویق می‌کنند تا با طناب زدن، دوچرخه‌سواری یا بازی در فضای باز فعال بماند و پس از رسیدن به اهداف به کاربر نشان‌های بازیگوشی می‌دهند.

8. ساعت‌های هوشمند ابزارهای سرگرم کننده‌ای هستند

8. ساعت‌های هوشمند ابزارهای سرگرم کننده‌ای هستند

اگر برای اولین بار در مورد ساعت‌های هوشمند از فرزند خود شنیدید، احتمالاً باید بپذیرید که او درست می‌گفت. ساعت‌های هوشمند سرگرم‌کننده هستند!

نکته مهم؛ شاید این آخرین چیزی باشد که به ذهن شما می‌رسد. اما سرگرمی مجازی همیشه به این معنی نیست که شما تشویق می‌شوید بیشتر بیکار بمانید. از طرف دیگر، می‌تواند به این معنی باشد که شما در حال ارتقاء رشد مغز آنها هستید.

بازی‌های سرگرم‌کننده و آموزشی زیادی وجود دارد که می‌تواند ذهن کودک را به طور مثبت درگیر کند و مهارت‌های تفکر انتقادی را که در زندگی حیاتی هستند، تقویت کند.

Vtech KidiZoom با ویژگی حسگر حرکت خود سرگرم‌کننده است، که بازی‌های جذاب و فعال را امکان‌پذیر می‌کند.

ناگفته نماند که برخی از ساعت‌های هوشمند دارای ویژگی‌های جالبی مانند بلوتوث و FM برای تبدیل ساعت به پخش‌کننده موسیقی هستند!

9. عکس‌ها و فیلم‌های سرگرم‌کننده را ضبط و ذخیره کنید

ساعت‌های هوشمند به کودک این امکان را می‌دهند که با ثبت خاطرات فوق‌العاده و لحظات فراموش‌نشدنی با دوربین خود به لذت ادامه دهد.

وقتی بچه‌ها عکس می‌گیرند، می‌توانند آن لحظات فوق‌العاده را برای زندگی «قفل» کنند.

علاوه بر این، اگر علاقه‌مند به عکاسی، فیلم‌سازی و به‌طور کلی هنر باشند، می‌توانند استعدادهای خود را از سنین پایین شکوفا و پرورش دهند.

آنها حتی می‌توانند از فیلترها و سایر ویژگی‌های ویرایش سرگرم‌کننده استفاده کنند، تا خاطرات را حتی جذاب‌تر کنند.

درمجموع، ساعت‌های هوشمند نیز اسباب بازی‌های خوبی هستند. اما، گاهی اوقات، این فقط برای جدی شدن نیست. کمی سرگرمی هرگز به کسی آسیب نمی‌رساند.

10. ساعت‌های هوشمند ارزان‌تر از گوشی‌های هوشمند هستند

10. ساعت‌های هوشمند ارزان‌تر از گوشی‌های هوشمند هستند

اگر مسائل مالی مانعی برای والدین برای خرید گوشی هوشمند است، پس ساعت هوشمند جایگزینی عالی با بسیاری از ویژگی‌های مشابه است!

و زمانی که درنهایت تصمیم به خرید این ساعت هوشمند برای فرزند خود بگیرید، خیالتان راحت خواهد بود.

اگرچه ممکن است آنها جزء اصلی بازار و جامعه باشند، اما به همان اندازه دارای مزایایی هستند که در بالا به آنها اشاره کردیم.

علاوه بر این، یک ردیاب جی‌پی‌اس که به شما امکان می‌دهد با احتیاط بر فرزندتان نظارت کنید، می‌توانید روی ویژگی‌هایی مانند ویژگی‌های ایمنی و امنیتی حساب کنید، که به کودکان امکان می‌دهد سیگنال‌های ناراحتی را برای شما ارسال کنند و در پایان روز به شما آرامش خاطر بدهد.

اگرچه یک گوشی هوشمند در سنین پایین به همان اندازه عمل می‌کند، داشتن یک ساعت هوشمند بیشتر از یک گوشی هوشمند کاهش می‌دهد، به‌خصوص برای کودکان پیش‌دبستانی.

آیا برای فرزندم گوشی هوشمند بخرم؟

اگر کاملاً صادقانه جواب بدهیم، بستگی دارد. مبرم‌ترین نیازهای فرزند شما چیست و چگونه یک ساعت هوشمند می‌تواند این نیاز را برطرف کند؟

اگر شما هم مانند اکثر والدین هستید، مطمئناً نگران افزایش نگران‌کننده نرخ بی‌تحرکی در جامعه امروزی هستید. تعداد بیشتری از کودکان بیشتر وقت خود را با نشستن روی مبل و آویزان کردن روی صفحه کامپیوتر یا موبایل می‌گذرانند.

از سن چهار سالگی به بالا، کودک شما باید بتواند از ساعت هوشمند بدون نگرانی زیاد استفاده کند که آن را باارزش بداند.

در چنین شرایطی، داشتن یک ساعت هوشمند که می‌تواند سطح فعالیت کودک را ردیابی کند و با دوچرخه‌سواری، پریدن یا طناب زدن، او را تشویق به فعال ماندن کند، یک راه‌حل عالی است.

آیا استفاده از ساعت هوشمند برای کودکان بی‌خطر است؟

آیا استفاده از ساعت هوشمند برای کودکان بی‌خطر است؟

ویژگی‌های امنیتی بی‌شماری در ساعت‌های هوشمند وجود دارد. مقدار از ساعت هوشمند به ساعت هوشمند متفاوت است.

برخی از ساعت‌های هوشمند امکان کنترل‌های والدین مانند محدود کردن دسترسی به اینترنت و محدود کردن زمان بازی را فراهم می‌کنند. برخی دیگر دارای ردیاب‌های GPS هستند که به والدین اجازه می‌دهد همیشه بدانند فرزندانشان کجا هستند.

البته میزان دقت نیز از کیفیتی به ساعت هوشمند دیگر متفاوت است، به این معنی که انجام تکالیف به عهده شما به‌عنوان والدین است.

برای پاسخ به این سؤال، ساعت‌های هوشمند فوق‌العاده ایمن هستند!

در اینجا ده دلیل خوب وجود دارد که چرا باید به خرید ساعت هوشمند برای کودک خود فکر کنید.

جمع‌بندی

در اینجا دلیلی است که ما فکر می‌کنیم ساعت‌های هوشمند یک ویژگی عالی برای مچ دست کودک هستند.

بنابراین چگونه یک ساعت هوشمند را در چند کلمه تعریف کنیم؟

برای ما، این ابزاری است که به فرزند شما کمک می‌کند تا با شما ارتباط برقرار کند، مهارت‌های حیاتی زندگی خود را توسعه دهد و از خطر دور بماند، همگی در حین تفریح!

اگر به ما بستگی داشت، از حصار بیرون می‌رفتیم و برای فرزند شما یک ساعت هوشمند می‌گرفتیم.

بیشتر ببینید:

ساعت مردانه ارزانپ

آینده ساعت های هوشمند

نحوه قرار دادن کارت حافظه در ساعت هوشمند

اتصال ساعت هوشمند با دو گوشی

ساعت مچی زنانه ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا