ساختمان و دکوراسیونسبک زندگی

راه های کسب درآمد از معماری {4 روش رسیدن به درآمد میلیاردی}

راه های کسب درامد از معماری چیست و چگونه میتوان با انتخاب رشته ی مهندسی معماری به درآمد عالی و میلیاردی رسید؟ آیا فقط با داشتن کسب و کار اینترنتی و داشتن تخصص در فضای اینترنت میتوان به این درآمد رسید و یا خیر؟ ما در ادامه به بررسی تک تک این موارد خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه باشید.

به طور کلی ما در ادامه میخواهیم تا 4 مورد از راه های رسیدن به درآمد میلیاردی را لیست کرده و در ادامه به بررسی دقیق هر یک بپردازیم.

  • آموزش
  • خدمات معماری (طراحی داخلی ، طراحی نما و بازسازی )
  • فروش محصولات فیزیکی معماری
  • ساخت و ساز

آموزش تخصصی ; اولین روش رسیدن به درآمد میلیاردی در معماری

آموزش تخصصی ; اولین روش رسیدن به درآمد میلیاردی در معماری

اولین و شاید گمنام ترین روش از راه های کسب درامد از معماری ، فعالیت در حوزه ی آموزش در این زمینه می باشد اما یعنی چی؟ همانگونه که میدانیم در دانشگاه آن چنان علم تخصصی در مورد رشته ها به دانشجویان منتقل نمی شود و از طرفی هم برخی از رشته ها نیز همچون مهندسی معماری ، عمران ، کامپیوتر و غیره حتما نیازمند آن هستند تا در کنار یادگیری کار و عمل آن را انجام داده تا به طور کامل در آن تخصص و مهارت حرفه ای شوند.

حالا با توجه به این شرایط تجربه نشان داده است که در رشته ی معماری خلاء آموزش های خوب و حرفه ای به خوبی مشاهده شده و شما میتوانید به راحتی با تدریس و آموزش تخصصی به یکی از اساتید و معلمین این حوزه تبدیل شده و به راحتی با تهیه ی پکیج و یا برگزاری همایش و کلاس های عمومی و خصوصی به خوبی به درآمد های عالی برسید.پس آموزش و تدریس قطعا اولین و شاید گمنام ترین حوزه از راه های کسب درامد از معماری می باشد.

 

حالا چگونه با آموزش در رشته ی معماری به درآمد برسیم؟

شما میتوانید به راحتی با راه اندازی پیج اینستاگرام و تلگرام و هم چنین وب سایت به راحتی به فروش پکیج هایی که تهیه میکنید اقدام نمایید.مثلا یکی از بهترین وب سایت های تخصصی در زمینه ی آموزش های معماری همچون اتوکد ، طراحی نما ، طراحی داخلی ، اجرای ساختمان و موارد دیگر وب سایت وحید صلاحی می باشد که توانسته به خوبی با فعالیت تخصصی فقط در زمینه های آموزش اتوکد autocad ، یا برگزاری دوره طراحی نما ، آموزش اجرای ساختمان به درآمد خوبی برسد.

مثلا دوره ی آموزش اتوکد این وب سایت را باهم بررسی میکنیم. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید این دوره توسط 1025 نفر خریداری شده که هر نفر 899 هزار تومن پرداخت کرده است حال شما این 2 عدد را در هم ضرب کنید تا ببینید چه درآمدی فقط از فروش یکی از این پکیج ها دارد!

حالا چگونه با آموزش در رشته ی معماری به درآمد برسیم؟

خدمات معماری ; دومین روش رسیدن به درآمد میلیاردی در معماری

دومین روش از راه های کسب درامد از معماری خب قطعا خود خدمات معماری می باشد. شما در واقع میتوانید با گرفتن پروژه هایی همچون اجرای ساختمان ، طراحی ویلا ، اجرای ویلا ، بازسازی و غیره به درآمد های فوق العاده ای برسید.

یادتان باشد که در سال 1402 تعداد درخواست های بازسازی به شدت بالا رفته است و مردم از آنجایی که دیگر توانایی خرید منزل جدید را ندارند به شدت به دنبال بازسازی و نوسازی منزل خود دارند.بنابراین این نکته را بدانید که اگر علاقه مند و متخصص در این زمینه هستید در سال 1402 به شدت به دنبال شما هستند.همین الان اقدام کنید.

 

چگونه از طریق بازسازی کسب درآمد کنم؟

شما میتوانید با ارتباط گرفتن با املاکی ها ، مهندسین معمار با تجربه و یا حتی مراجعه به ساختمان های نیمه کاره و یا کلنگی و صحبت کردن و ارتباط گرفتن با آنها به راحتی پروژه های بازسازی بگیرید.یادتان باشد اگر حتی یک پروژه بگیرید میتوانید به یک درآمد ماهانه حداقل 100 میلیون تومانی برسید.

 

فروش محصولات معماری ; در آمدی پنهان در فروش محصولات معماری

شاید برایتان عجیب باشد اما سومین روش از راه های کسب درامد از معماری فروش محصولات فیزیکی معماری می باشد.شما بگویید آیا متخصصی بدون ابزار میتواند کار کند؟ مهندس کامپیوتر اگر کامپیوتر نداشته باشد میتواند فعالیت کند ؟ آرایشگر نیز اگر قیچی اش نباشد میتواند آرایشگری کند؟

مهندسین معمار و تمام افرادی در که در بازسازی ، اجرای ساختمان و به طور کلی ساخت و ساز فعالیت دارند هر یک نیاز به ابزار و مصالحی هستند که شما به راحتی میتوانید بفروشید.

 

ساخت و ساز ; درآمدی نهایت میلیاردی

ساخت و ساز ; درآمدی نهایت میلیاردی

واقعا اگر به دنبال یک درآمد فوق العاده عالی و چه بسا چند ده میلیاردی هستید ، بدون فوت وقت به سراغ ساخت و ساز بروید و فقط پول پارو کنید! اما این نکته را هرگز فراموش نکنید که ساخت و ساز اولا نیازمند به سرمایه ی اولیه دارد و ثانیا حتما نیازمند این است که از خرید و فروش خانه ها و زمین های کوچک شروع کنید تا بعد از کسب تجربه به سراغ ساخت و ساز بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا