آرایش صورتمجله آرایشی

چگونه گونه پر و برجسته داشته باشیم؟ تمرینات عملی گونه برجسته

امروز قصد داریم برای شما در مورد اینکه چگونه گونه‌های خود را برجسته و پرتر نشان دهیم و روش‌های عالی و کاملاً کاربردی که می‌توانید در زمان کوتاهی آنها را انجام دهید و نتیجه‌بخش بودن آنها را در بخش دیدگاه برای ما و دیگر کاربران ارسال بفرمایید.

صورت فرورفته و رنگ‌پریده باعث جذابیت صورت شما نمی‌شود. برخی از افراد در ناامیدی از به‌دست آوردن صورت تراشی شده آن‌قدر پیش می‌روند که در نهایت استخوانی و ناسالم به نظر می‌رسند.

مطمئناً از دیدن صورت و گونه‌های دوستان خود تعجب می‌کنید و از خود می‌پرسید که چرا شما نباید گونه‌های صورت برجسته ، پر و خوش‌فرمی داشته باشید!؟

شاید راه‌های زیادی را امتحان کرده باشید، اما به نتیجه مطلب نرسیده باشید و کمی هم از داشتن یک گونه برجسته و خوش‌فرم ناامید شده باشید.

تمرین برای داشتن گونه های پرتر

شاید هم دوستان شما نکات مختلفی را به شما گفته باشند، اما شما با انجام آنها نیز نتوانسته‌اید به استایل ایده آل خود رسیده باشید.

تلاش برای داشتن صورت یا گونه‌های پرتر به معنای تجمع چربی در صورت نیست، بلکه به معنای تقویت پوست صورت است که ظاهری جوان‌تر و سالم‌تر به آن بدهد.

در اینجا در سایت کوک باش و قسمت نکات آرایشی، چند تمرین و نکته وجود دارد که به شما کمک می‌کند عضلات صورت خود را پر کنید و گونه‌های صورت خود را پرتر و درخشان‌تر نشان دهید.

نکات و تمریناتی برای داشتن گونه‌های برجسته و پر:

  • جدای از حفظ یک سبک زندگی فعال، باید مصرف برخی مواد غذایی را افزایش دهید تا این حالت چاق شدن به گونه‌های خود اضافه شود. مواد غذایی مانند عسل، روغن‌زیتون، سیب، هویج، شیر، پنیر و جو دوسر شناخته‌شده است که پوست شما را نرم و گونه‌های شما را چاق می‌کند.
  • 3 برش سیب را با 3 برش هویج مخلوط کرده و نصف فنجان آب‌لیمو به آن اضافه کنید. این آب‌میوه را هر روز صبح بنوشید تا گونه‌هایتان چاق شود.
  • از سیگار کشیدن و نوشیدنی‌های الکلی خودداری کنید که هر دو باعث از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست می‌شوند.
  • مقدار زیادی آب بنوشید (مقدار معمول 8 لیوان در روز) برای چاق نگه‌داشتن گونه‌ها.
  • از طریق دهان نفس عمیق بکشید و هوا را طوری در دهان خود نگه دارید که انگار می‌خواهید ترومپت بزنید. سعی کنید 30 تا 60 ثانیه در این حالت بمانید و سپس به‌آرامی باد بزنید. این ساده‌ترین راه برای تمرین ماهیچه‌های گونه و خط فک است.

نکات و تمریناتی برای داشتن گونه‌های پرتر:

لب‌های خود را تا جایی که ممکن است فر کنید و تا حد امکان سفت کنید. سپس لب‌های خود را با دهان محکم بسته به حالت خندان برگردانید.

پنج ثانیه صبر کنید و سپس لب‌های خود را دوباره دراز کنید. این تمرین را 15 بار تکرار کنید تا گونه‌ها پرتر شوند.

پاشنه‌های کف دست خود را در دو طرف صورت خود در بالای استخوان گونه قرار دهید و تا حد امکان لبخند بزنید.

این انقباض را نگه دارید و از پاشنه دستان خود برای فشار دادن ماهیچه‌های گونه که هنگام لبخند زدن سفت می‌شوند استفاده کنید.

این موقعیت را برای شمارش 10 نگه دارید و استراحت کنید. این تمرین را در ست‌های سه تایی انجام دهید.

ترفند برای داشتن گونه خوشفرم و پر

به‌طور کلی، ما تمایل داریم که صورت را از برنامه تناسب‌اندام روزانه خود حذف کنیم. در حالی که حقیقت این است که عضلات صورت ما مانند عضلات بدن به ورزش پاسخ می‌دهند.

می‌توانید با انجام ورزش‌های ساده صورت روزانه، خاصیت ارتجاعی و کلاژن طبیعی صورت خود را جبران کنید، که به نوبه خود به شما کمک می‌کند تا نواحی فرورفته صورت خود را صاف کنید و درخشش جوان‌تری به شما می‌بخشد.

اگر فکر می‌کنید که این مطلب برای شما مفید بود و توانستید با انجام حرکاتی که در این مطلب برای شما بیان کردیم به نتیجه دلخواه برسید، حتماً در بخش دیدگاه نتایج به‌دست آمده را ارسال کنید تا دیگر کاربران هم بتوانند از این موارد استفاده کنند.

بیشتر ببینید:

نحوه استفاده از رژگونه کرمی

چاق کردن صورت با آرایش

آرایش صورت برای چشم ریز و کوچک

آرایش صورت ترسناک هالووین

آرایش صورت پوست تیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا