آرایش صورتمجله آرایشی

بهترین و زیباترین فرم صورت (ترند 2022)

تحقیقات می گوید این زیباترین فرم صورت است و شما در واقع می توانید آن را انجام دهید! در کنار پوست شفاف و صاف، فرم صورت زیبا یکی از ویژگی های بسیار مورد علاقه بود.

فهمیدن دلیل آن آسان است: شکل صورت شما تعیین می کند که کدام نوع عینک صورت شما را زیبا می کند، کدام مدل مو بیشتر شما را جذاب می کند، و حتی اگر می خواهید چهره خود را مشخص و برجسته کنید، چه نوع رنگ مویی را انتخاب کنید.

ژن ها تعیین می کنند که چهره شما چگونه باشد، بنابراین شما معمولاً شکل صورت یک یا هر دوی والدین خود را خواهید داشت.

به جز ژنتیک، جنسیت نیز شکل صورت شما را تعیین می کند. هورمون‌های جنسی مختلف می‌توانند صورت شما را تیزتر، مربع‌تر یا صاف‌تر کنند، به همین دلیل است که مردان و زنان شکل‌های صورت کمی متفاوت دارند.

اگرچه همه اشکال صورت به روش خود زیبا هستند، علم یک فرم صورت خاص را پیدا کرده است که در سراسر جهان به عنوان زیباترین شکلی که می توانید داشته باشید به رسمیت شناخته شده است. برای دیدن اینکه آیا می توانید آن را داشته باشید، ادامه مطلب را بخوانید!

شکل و فرم صورتی که قلب ها را به دست می آورد

شکل و فرم صورتی که قلب ها را به دست می آورد

مطمئناً ما افراد زیبایی را با صورت مربع، صورت گرد و غیره می شناسیم. اما شکل قلب، که بیشتر به صورت V شکل شناخته می شود، از نظر علمی ثابت شده است که جذاب ترین شکل صورت از نظر بصری است.

چهره های قلبی شکل مانند چهره های ستاره هالیوود ریس ویترسپون “از نظر ریاضی زیبا” در نظر گرفته می شوند. صورت قلبی شکل معمولاً نشان دهنده پیشانی و چانه نسبتاً پهن است.

چانه کمی نوک تیز خواهد بود، خط فک نسبتاً باریک خواهد بود و استخوان گونه شما در حالت ایده آل به پهنای ابروهای شما خواهد بود.

اگر از خود می‌پرسید که آیا این شکل چهره بیشتر هنر است تا علم، در اینجا چیزی است که باید بدانید!

این نتیجه پس از آن به دست آمد که دانشمندان میانگین اندازه‌گیری‌های صورت را از عکس‌های 55 سوپر مدل زیبا تجزیه و تحلیل کردند تا ابعاد ایده‌آل صورت را برای فاصله عمودی 13.1 میلی‌متری بین چشم‌ها و استخوان‌های گونه‌تان تعیین کنند.

همین تحقیقات همچنین نشان داده است که قلب یا صورت V شکل به شما کمک می‌کند جوان‌تر به نظر برسید، به همین دلیل است که آن را بسیار جذاب می‌دانند و در نتیجه برای بسیاری، به‌ویژه در آسیا، آرزو می‌شود.

چگونه یک صورت V شکل دائمی داشته باشیم؟

چگونه یک صورت V شکل دائمی داشته باشیم؟

در حالی که بسیاری از ما مشتاق داشتن صورت V شکل هستیم، تا از نظر بصری جذاب و جوان به نظر برسیم، همه ما از نظر ژنتیکی دارای بهترین فرم صورت از نظر ورزشی نیستیم.

با این حال، ناامید نشوید حتی اگر به اکثریتی تعلق دارید که به جکپات DNA نرسیدند! علاوه بر محصولات و ابزارهایی که به شما لیفت موقت می‌دهند (ماساژور صورت را در نظر بگیرید)، درمان‌های زیبایی غیرتهاجمی و کم تهاجمی نیز وجود دارد که می‌تواند نتایج دائمی به شما بدهد:

1. لیپو هوشمند

اگر برای خلاص شدن از شر دو چانه‌تان که جلوی صورت V شکل شما را گرفته است، تلاش کرده‌اید، ممکن است متوجه شوید که به نظر می‌رسد هیچ مقدار رژیم غذایی و ورزش مؤثر نیست. زیرا ناحیه چربی بسیار سرسخت است.

در چنین مواردی، می‌توانید به SmartLipo® مراجعه کنید، یک درمان کم‌تهاجمی برای کاهش چربی ایده‌آل برای از بین بردن چربی‌های کوچک صورت مانند چانه و گونه‌ها.

یک لوله کوچک (حدود 1 میلی متر) حاوی لیزر فیبر نوری در چربی اضافی زیر پوست قرار می گیرد. لیزر سلول های چربی را از بین می برد و چربی مایع را آزاد می کند که سپس با مکش از بدن خارج می شود.

علاوه بر از بین بردن چربی های سرسخت، ممکن است پزشک زیبایی شما را تشویق کند که این درمان را با بوتاکس و پرکننده ها ترکیب کنید تا شکل صورت مورد نظر خود را ایجاد کنید.

به خاطر داشته باشید که SmartLipo نوعی لیپوساکشن است، که فقط توسط پزشکان مورد تایید وزارت بهداشت قابل انجام است. بنابراین، همه کلینیک ها و پزشکان زیبایی نمی توانند این گزینه را ارائه دهند.

2. سفت کردن پوست N-cog

حتی اگر خوش شانس باشید که با ساختار صورت V شکل متولد شده اید، ممکن است متوجه شوید که شکل قلب صورت شما به مرور زمان به تدریج ناپدید می شود.

زیرا پوست شما با افزایش سن شروع به افتادگی می کند. بنابراین، زمان آن فرا رسیده است که به سفت کردن پوست بروید تا حالت V شکل صاف خود را بازیابی کنید.

مزیت این روش این است که به دوره نقاهت طولانی که اغلب با روش های جراحی مرتبط است نیاز ندارد.

نخ هایی مانند N-Cog (Newton Cog) به صورت استراتژیک از طریق یک سوزن در داخل پوست قرار می گیرند تا پوست را بتوان از داخل کشیده و بلند کرد و پس از برداشتن سوزن کاشته می شود.

اگرچه این روش ممکن است دردناک به نظر برسد، اما جای نگرانی نیست. زیرا بی حسی موضعی در مناطقی که پوست کشیده می شود به منظور بی حس کردن هر گونه درد و جلوگیری از ناراحتی اعمال می شود.

برخلاف سایر روش های سفت کردن پوست PDO، این نخ N-Cog می تواند به سفت شدن یکنواخت پوست، جلوگیری از چین و چروک و همچنین کاهش تحریک و التهاب کمک کند. اکنون می توانید چهره ای زیبا به شکل قلب و پوست صاف تری داشته باشید!

بهترین شکل و فرم صورت

3. لیفت صورت مایع 4 بعدی با فیلرهای درما

این یک درمان سفارشی است که توسط مدیر پزشکی کلینیک آماریس بی، دکتر ایوان بواس ابداع شده است و هدف آن بازگرداندن ظریف خطوط طبیعی و منحنی صورت است.

اگر ویژگی های صورت خود را دارید که می خواهید آنها را هدف قرار دهید (مانند گونه های خود) تا بتوانید صورت خود را به شکل قلب در آورید، ممکن است این درمان زیبایی را انتخاب کنید.

لیفت صورت 4 بعدی که برای رفع سه مورد مهم زیبایی (بهبود صورت، جوانسازی صورت و لاغری صورت) به طور همزمان استفاده می شود، با تزریق فیلرهای پوستی برای مشخص کردن نواحی خاصی از صورت و افزودن حجم به مناطقی از صورت که نیاز به تقویت دارند، به دست می آید.

این روش معمولا با سم بوتولینوم ترکیب می شود تا پوستی صاف تر و ظاهری جوان تر داشته باشد.

برخی از مزایای درمانی که می توانید مشتاقانه منتظر آن باشید عبارتند از:

  • چالش سن – پری را به صورت اضافه می کند.
  • بهبود قابل مشاهده – خطوط کم عمق را پر می کند.
  • ویژگی های ظاهری- لب ها را ضخیم می کند و خطوط بینی و چانه را مشخص می کند.
  • از بین بردن خطوط ریز چین و چروک – چروک ها و چین های صورت را صاف می کند.

مجموعه‌ای از لب‌های حجیم، بینی کاملاً مشخص و چانه‌ای تیزتر آنقدرها هم که به نظر می‌رسد دور از ذهن نیستند!

4. سم بوتولینوم

سم بوتولینوم (معمولاً به عنوان بوتاکس شناخته می شود) یک پروتئین طبیعی تصفیه شده است که به طور موقت آزادسازی استیل کولین را مختل می کند که سیگنال ها را از نورون ها به سلول های دیگر می فرستد.

این اختلال شیمیایی باعث کاهش انقباض غیرطبیعی ماهیچه ها می شود تا ماهیچه های شما سفت تر شوند.

بوتاکس اغلب برای درمان انواع بیماری ها مانند میگرن مزمن، بلفارواسپاسم و حتی تعریق بیش از حد تجویز می شود.

از نظر زیبایی، بوتاکس برای درمان خطوط صورت با شل کردن ماهیچه های صورت برای صاف کردن چین و چروک های ناخواسته و جلوگیری از ایجاد خطوط عمیق استفاده می شود، اما آیا می دانستید که معمولا برای کاهش اندازه فک نیز استفاده می شود؟

بوتاکس ممکن است با شل کردن ماهیچه هایی که باعث چروک شدن پوست می شوند، چانه نوک تیز (که به چانه جادوگر نیز معروف است) را معکوس کند، گردن و خط فک را سفت و باز تعریف کند تا ظاهری براق و جوان تر داشته باشد و حتی تولید چربی در پوست را کاهش دهد. پوست به طوری که پوست زجاجیه را نیز می توان به دست آورد.

بیشتر ببیند:

آرایش صورت سبزه

آرایش صورت مربعی

آرایش صورت پهن

آموزش آرایش صورت گرد

آرایش صورت برای مهمانی

‫2 دیدگاه ها

  1. واقعا بهترین فرم صورت همین فرم v هست.
    اما تو ایارن اکثر با عمل و تزریق بوتاکس میتونن این کار رو انجام بدن… ژن ما ایرانیا به این سمت نرفته..نمیدونم چرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا