مد و پوشاک

معرفی 10 مدلینگ مرد (استایل من) معروف جهان

در بخش زیر 10 مدلینگ مرد معروف جهان را معرفی خواهیم کرد. این افراد اکثرا ساکن اروپا هستند. قد باریک و کشیده، چهره ای استخوانی و مرموز، بدنی صاف و کشیده، همراه با چشمان باریک و بادامی با رنگ پوست خاص، انها را جزء بهترین ها در جهان تبدیل کرده است.

1. Ryan McGinley

Ryan McGinley

رایان یک مدل آمریکایی است که به دلیل ساختار چهره شگفت انگیز و در عین حال جذاب و استایل جسورانه اش شناخته شده است. او قد بلند و باریکی دارد که هم اسپرت و هم مدرن است و به او اجازه می دهد ظاهری کاملاً زنانه یا مردانه ایجاد کند.

2. Lucky Blue Smith

Lucky Blue Smith

این مدل بریتانیایی به دلیل ظاهر منحصر به فردش و چشمان آبی روشن، موهای بلوند پلاتینی و گونه های جذاب ، به چهره جدید مدل های مرد تبدیل شده است. ویژگی های فرشته ای او در کنار ظاهر باشکوه او باعث شده است که در بین بهترین های مدل های مرد جهان قرار بگیرد.

3. Ollie Edwards

Ollie Edwards

یک مدل بریتانیایی است که به دلیل قد و قامت چشمگیر و استایل متداول خود شناخته شده است. صورت او زاویه دار و در عین حال نرم است، به لطف خط فک برجسته و گونه های بلند، همراه با لب های پر و چشم های بادامی شکل که شخصیتی کاملاً مردانه می دهد.

4. Jaco van den Hoeven – Jaco

Jaco van den Hoeven

متولد آفریقای جنوبی یکی از تاثیرگذارترین مدل های جهان به دلیل ویژگی های بدنی تراشیده شده، مدل موی وزوز و هیکل ورزشی است که او را به یک آهنربا برای عکاسان مد و استایل های خیابانی تبدیل کرده است.

5. Michael Lockley

Michael Lockley

از مینه سوتا ایالات متحده آمریکا، حضور Michael Lockley در سراسر نمایشگاه های بزرگ مد در جهان مورد توجه قرار میگیرد، زیرا او به دلیل ظاهر عجیب و غریب متمایز خود به لطف قد چشمگیرش 190 سانتی متر، همراه با ویژگی های منحصر به فرد خود متمایز است. بدن استخوانی عمیق، چشم های تیز و به همان اندازه زیبا را تنظیم کنید که به هر نگاهی علاقه نشان می دهد.

6. Jon Kortajarena

Jon Kortajarena

جان یک مدل اسپانیایی است که به دلیل جذابیت خشن خود در کت واک و سرمقاله های سراسر جهان به طور عجیبی شناخته شده است. او به دلیل ویژگی های ظریف خود از قومیت اروپایی و لاتین از جمله گونه های کمی مایل، ابروهای لبه دار، پل بینی پهن و چانه زاویه دار، از سایر مدل ها متمایز است. خوش تیپی و استایل طبیعی او را بدون توجه به آنچه که بر تن دارد، برجسته می کند.

7. Johannes Huebl

Johannes Huebl

مدل آلمانی که اهل هامبورگ آلمان است، 6 فوت و 2 اینچ قد دارد، اما همچنان لاغر به نظر می رسد، تناسب عالی، حالت بدنی خوب و ساختار صورت ظریف تراش خورده با آن چشم های آبی نافذ، هوای مدرن برندها را تراوش می کند. او به عنوان یک مدل در 10 سال گذشته نماینده آلمان در بین بهترنی مدل های محبوب جهان قرار گرفته است.

8. Andre Hamann

Andre Hamann

از برلین آلمان، این مدل خود را با جذابیت کلاسیک و استعداد ذاتی چهره بی‌عیب و نقصش متمایز می‌کند. در نهایت، چهره کاراملی روشن او را به نمونه‌ای عالی از زیبایی پیچیده تبدیل می‌کند و در عین حال ظاهری خنک را حفظ می‌کند که به خوبی جفت می‌شود. برای باند فرودگاه یا پشت دوربین لنز، حس جدیدی را به هر برندی که محصول جدید دارد، اضافه می کند.

9. Sean O’pry

Sean O'pry

متولد ووداستاک جورجیا، شان اوپری دارای چهره ای جذاب و صاف است که کاملاً با خط فک شاه بلوطی مطابقت دارد، فقط اشاره ای از خاکستری ستاره ای که از آن نگاه چشمان سبز شعله ور می درخشد.

10. David Gandy

David Gandy

اغلب در صدر فهرست مدل های مردی قرار دارد که نیم تنه باریک بریتانیایی رو به بالا به نمایش می گذارند.پ

سخن پایانی

حرفه مدلینگ یک داستان موفقیت نامحدود است و این واقعیت را ثابت می کند که هنوز امیدی برای فرصت های جدید وجود دارد، تا صرفاً از طریق انگیزه داشتن، کار سخت، دنبال کردن رویاها، می توان جزء مدل های برتر مدلینک جهان قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا