ترفند موبایلتکنولوژی و دیجیتال

فعال سازی مصرف اینترنت آزاد در همراه اول و ایرانسل (ساده و سریع)

قصد داریم برای شما روش فعال سازی مصرف اینترنت آزاد در سیم‌کارت همره اول و ایرانسل را آموزش دهیم. شما در حال گشت‌وگذار در اینترنت هستید و متوجه می‌شوید که سرعت اینترنت شما به شدت کاهش می‌یابد.

به احتمال بسیار زیاد حجم اینترنت شما تمام شده است و باید هرچه سریع‌تر دوباره اینترنت خودتان را شارژ کنید. اما همچنان شما در اینترنت در حال دیدن محتوای خود هستید. تازه متوجه شده‌اید که اپراتور در حل کم کردن شارژ گوشی شما و مصرف اینترنت آزاد است. در مطلب غیرفعال کردن مصرف اینترنت آزاد در همراه اول و ایرانسل، به شما آموزش دادیم که چگونه بتوانید با کمک کد دستوری این کار را انجام دهید.

اما اگر این کار را انجام دهید دیگر نمی‌توانید بعد از پایان رسیدن حجم اینترنت سیم‌کارت، دوباره آن را از طریق اینترنت شارژ کنید. البته این احتمال هم وجود دارد که به طور مثال در حال دانلود هستید و فقط کمی از دانلود برنامه مانده باشد. اگر کد فعال‌سازی اینترنت را زده باشید، ادامه دانلود انجام می‌شود و برنامه شما بدون دردسر نصب می‌شود.

حالا چگونه بعد از اینکه غیرفعال کرده‌اید بتوانید فعال‌سازی مصرف اینترنت آزاد در همراه اول و ایرانسل را انجام دهید؟! کار اصلاً خاصی ندارد و در زمان کوتاهی حتی زیر 30 ثانیه می‌توانید انجام دهید.

ببیشتر بخوانید: کد جلوگیری مصرف اینترنت آزاد در همراه اول و ایرانسل

نحوه فعال مصرف اینترنت آزاد در سیم‌کارت همراه اول

1- در ابتدا باید در قسمت وارد کردن شماره تلفن، کد دستوری #11*100* را وارد کرده و تماس بگیرید. تا به مرحله بعد وارد شوید.

2- در مرحله بعد باید از بین اعدادی که به شما نشان می‌دهد، عدد لاتین 4 را وارد کنید و سپس دکمه Send فعال سازی اینترنت آزاد انجام شود.

3- شما می‌توانید در یک مرحله تمام دستورات فعال‌سازی اینترنت آزاد را با وارد کردن کد دستوری فعال سازی #114*100* انجام دهید.

نکته: برای استعلام از باقی‌مانده حجم اینترنت همراه اول می‌توانید از کد دستوری # 320*10* اقدام کنید.

نحوه فعال مصرف اینترنت آزاد در سیم‌کارت ایرانسل

اگر شما سیم‌کارت ایرانسل دارید و قصد دارید که از اینترنت آزادان استفاده کنید، باید مرحله زیر را انجام دهید.

1- باید وارد بخش وارد کردن شماره تلفن گوشی شوید و کد دستوری فعال‌سازی اینترنت آزاد سیم‌کارت ایرانسل به شماره # ۴*۳*۵۵۵* را در آن وارد کنید و دکمه تماس را بزنید.

2- در قسمت بعد باید عدد 1 را به لاتین وارد کنید و سپس دکمه Send را ارسال کنید.

نکته: جهت اطلاع از باقی‌مانده بسته اینترنت ایرانسل می‌توانید کد دستوری #۴*۱*۵۵۵* را وارد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا