بهترین روش های حذف واترمارک تیک تاک از ویدیو (سریع و آسان)

چگونه بتوانیم واترمارک تیک تاک را در ویدیوهای خود حذف کنیم؟

تیک‌تاک می‌خواهد لوگوی خود را در مورد همه ویدیوهای خود حفظ کند، اما اگر ویدیوهای شما می‌توانند طرفداران شما را جذب کنند و تعامل را در یک پلتفرم افزایش دهند، چرا از تیک‌تاک استفاده نکنید؟ دانلود ویدیوی تیک‌تاک در گوشی بسیار آسان است، اما با یک واترمارک همراه است که اگر آن را در جای دیگری آپلود کنید، باقی می‌ماند.

خبر خوب این است که می‌توانید واترمارک‌های تیک‌تاک را از ویدیوها حذف کرده و دوباره آن‌ها را در سایت‌های دیگر آپلود کنید. با این حال، همیشه به این راحتی نیست.

شما باید ابزار مناسب حذف واترمارک تیک‌تاک را داشته باشید، در غیر این صورت نمی‌توانید ویدیوی خود را در تیک‌تاک بدون واترمارک استفاده کنید.

چرا نمی‌توانید واترمارک تیک‌تاک را حذف کنید؟

یک جستجوی سریع در وب یک سری نکات رایج را به شما نشان خواهد داد: به‌طور مثال “فقط از ابزار ویرایش ویدئو استفاده کنید و واترمارک را برش دهید.” اما این جواب نمی‌دهد.

زمانی ممکن است واترمارک های تیک‌تاک در یک مکان در ویدیو باقی‌مانده باشند، اما اکنون واترمارک ها به‌صورت دوره‌ای به قسمت‌های مختلف ویدیو منتقل می‌شوند.

در حالی که می‌توانید واترمارک را به‌صورت جداگانه با توجه به زمان آن در ویدیو برش دهید، نتیجه تقریباً غیرقابل پاک شدن خواهد بود.

در عوض، به ابزارهای مناسبی نیاز دارید تا به حذف واترمارک بدون از بین بردن ویدیوی شما که با دقت ایجاد شده کمک کند.

چگونه یک ویدیوی تیک‌تاک را ذخیره کنیم

نمی‌دانید چگونه یک ویدیوی تیک‌تاک را ذخیره کنید؟ آسان است.

1. تیک‌تاک را باز کنید.

2. ویدیویی را که می‌خواهید ذخیره کنید باز کنید. نزدیک گوشه سمت راست پایین صفحه، دکمه اشتراک‌گذاری را انتخاب کنید.

چگونه یک ویدیوی تیک‌تاک را ذخیره کنیم

3. ذخیره ویدیو را انتخاب کنید. این نماد شبیه یک دکمه دانلود است.

چگونگی حذف واترمارک و لوگو تیک‌تاک

پس از انجام این کار، ویدیو در رول دوربین شما یا در برنامه Photos ذخیره می‌شود. یک کپی از ویدیو با آرم تیک‌تاک دریافت خواهید کرد. متأسفانه نمی‌توانید ویدیوی اصلی را دانلود کنید.

نحوه حذف واترمارک تیک‌تاک

راه‌های زیادی برای حذف واترمارک تیک‌تاک وجود دارد.

از سرویسی مانند MusicalDown استفاده کنید

چه چیزی بهتر از حذف واترمارک تیک‌تاک؟ شما هرگز مجبور نیستید از ابتدا با کسی سروکار داشته باشید.

بسیاری از وب‌سایت‌ها امکان دانلود ویدیوهای تیک‌تاک را بدون واترمارک می‌دهند و نیاز به یافتن راهی برای حذف ویدیوها را دور می‌زنند. شما می‌توانید از طریق مرورگر وب خود به این ابزارها دسترسی داشته باشید.

استفاده از MusicalDown آسان است. به‌سادگی لینک ویدیوی تیک‌تاک خود را وارد کنید، و می‌توانید فایل ویدیویی را دانلود کنید، که می‌توانید برای آپلود مجدد در جای دیگری مانند اینستاگرام آن را آپلود کنید.

از یک اپلیکیشن استفاده کنید

اگر می‌خواهید ویدیوها را مستقیماً از تلفن خود ویرایش کنید، ابزارهای حذف واترمارک زیادی هم در فروشگاه App و هم در فروشگاه Google Play وجود دارد.

اکثر برنامه‌ها دستگاه‌های برای ویندوز و اندروید وجود دارد، اما گزینه‌هایی برای کاربران iOS و iPhone وجود دارد.

البته باید بگوییم که همه برنامه‌ها رایگان نیستند. همچنین اگر تیک‌تاک نحوه عملکرد الگوریتم رندر خود را در آینده تغییر دهد، این برنامه‌ها ممکن است نتوانند واترمارک را حذف کنند.

نمونه‌های زیادی از این برنامه‌ها وجود دارد. اگر از آیفون استفاده می‌کنید، VideoEraser یا Media.io را جستجو کنید.

کاربران ویندوز و مک می‌توانند از Wondershare UniConverter استفاده کنند. کاربران اندروید گزینه‌های زیادی دارند، اما FilmoraGo یکی از بهترین‌هاست.

تغییر اندازه ویدیو

یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که اندازه ویدیوی تیک‌تاک خود را تغییر دهید. توجه داشته باشید که این کار مقدار زیادی از کیفیت کلی فیلم را کاهش می‌دهد، بنابراین این کار را برای هر چیزی که نیاز به یک فریم کامل دارد انجام ندهید.

با این حال، اگر بخواهید فقط یک لحظه خاص از یک ویدیو را ضبط کنید و به جزئیات اولیه اهمیتی ندهید، می‌تواند کارساز باشد.

اگرچه به آن تغییر اندازه می‌گویند، اما اصطلاح بهتر برش است. با برش لبه‌های بیرونی ویدیو، تمام قسمت‌هایی که ممکن است واترمارک ظاهر شود را حذف می‌کنید.

ویدیوی خود را خارج از تیک‌تاک ایجاد کنید

در حالی که ذخیره ویدیوی شخص دیگر و حذف واترمارک دشوار است، می‌توانید ویدیو را ایجاد کرده و سپس آن را تقریباً با همان مزایا در تیک‌تاک آپلود کنید.

ابزارهای سازنده بسیاری در دسترس هستند، اما یکی از بهترین آنها CapCut است.

CapCut

این به شما امکان می‌دهد پروژه‌های زیادی ایجاد کنید و به طیف گسترده‌ای از ابزارهای ویرایش دسترسی پیدا کنید.

به عنوان مثال، می‌توانید ویدیوهای فوق‌العاده‌ای برای تیک‌تاک بسازید و سپس همان ویدیو را در دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی آپلود کنید.

با فرض اینکه قبل از آپلود آن را از تیک‌تاک دوباره دانلود نکنید، هیچ واترمارکی برای مقابله با آن نخواهید داشت (به‌جز آخرین فریم، زمانی که نشان CapCut ظاهر می‌شود).

دانلود ویدیوهای تیک‌تاک بدون واترمارک آسان نیست، اما مراحلی وجود دارد که می‌توانید برای ذخیره ویدیوهای تیک‌تاک برای تماشای بعدی انجام دهید.

و بهتر از همه، می‌توانید این کار را با ابزارهای رایگان انجام دهید که نسبت تصویر شما را خراب نمی‌کند و لذت را از بین نمی‌برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا