ساعتمقایسه ساعت

مقایسه مچ بندهای می بند 3 و می بند 4

تفاوت‌های دستبند سلامتی می‌بند 4 با می‌بند 3

اگر قصد خرید هرکدام از سری‌های می‌بند 3 و 4 را دارید پیشنهاد می‌کنم که حتماً مقاله مقایسه مچ بند می‌بند4 و می‌بند 3 را بخوانید. ما به صورت تیتروار در مورد هر تفاوت این مچ بندها صحبت می‌کنیم و در آخر هم لینک خرید هرکدام را قرار می‌دهیم تا در صورت نیاز بتوانید برای خرید اقدام کنید.

مچ بندها و ساعتهای هوشمند امروزه بسیار محبوب شده اند. کاربران برای خرید آنها سعی می کنند نسبت به رقبای آنها و هم رده آنها یک مقایسه انجام بدهند. در بعضی مواقع اختلاف در قیمت سریهای جدید با سری قدیمیتر کاربران را مجبور می کند در اقدام برای خرید یک مقایسه انجام دهند.

شاید مقایسه می‌بند 3 با می‌بند 4 زیاد جالب نباشد. اما باز هم برخی کاربران براساس نیاز خود ممکن هست که کمی دچار تردید شوند. مشخصاً می‌بند 4 کارایی بهتر و امکانات بیشتر و دقیق‌تری خواهد داشت.

اما در زمانی که هنوز سری 4 نیامده بود سری مچبند هوشمند 3 شیائومی توانسته بود در بین رقبای سرسخت جایی برای برند شیائومی پیدا کند.

در انتهای این مطلب می توانیدبا کمک لینک خرید مچبندهای هوشمند شیائومی می بند 3 و می بند 4 تمام ویژگی آنها را مشاهده کنید.

پیشنهاد ویژه: مشاهده لیست ساعت هوشمند گرانقیمت

 

مقایسه صفحه‌نمایش می‌بند 4 و می‌بند 3

یکی از تغییرات سریع شیائومی در نسخه 4 به نسبت سری 3 استفاده از صفحه نمایش بزرگ‌تر می‌باشد. اندازه صفحه نمایش می ند 4 حدود 0.95 اینچ با ابعاد 120 در 240 می‌باشد. درحالی‌که می‌بند 3 با اندازه 0.78 اینچی با رزولوشن 128 در 80 پیکسل می‌باشد.

مقایسه صفحه‌نمایش می‌بند 4 و می‌بند 3

می‌بند4 دیگر مانند سری 3 شیائومی فقط صفحه سیاه و سفید نیست و از تکنولوژی تمام‌رنگی در سری 4 آن استفاده کرده است. داشتن 77 تم ساعت برای مچ بند می بند 4 پیشرفت بسیار جالب نسبت به سری 3 آن بوده است.

قابلیت تک‌رنگ بودن برای سری‌های قبلی باعث می‌شد که عمر باتری مچ بند بیشتر شود. اما به لطف ظرفیت باتری دیگر مشکلی از این بابت رخ نخواهد داد.

قابلیت تغییر المان‌ها در سری 4 با توجه افزایش ظرفیت نمایشگر بسیار برای کاربران مناسب می‌باشد.

مقایسه طراحی ظاهری می‌بند 3 و می‌بند 4

شاید تفاوت عمده‌ای در ظاهر این دو مدل دستبند سلامتی وجود نداشته باشد. زیرا هر دو با بندی باریک و بلند طراحی شده‌اند. البته این ویژگی خوب باعث شده تا وزن آنها هم کاهش پیدا کند.

وزن بند در سری 3 حدود 20 گرم و در سری 4 حدود 22 گرم می‌باشد. این تفاوت کم نمی‌تواند برای دست کاربران آزاردهنده باشد و شما با قرار دادن سری 4 متوجه تفاوت فاحشی در وزن آن نخواهید بود.

مقایسه طراحی ظاهری می‌بند 3 و می‌بند 4

قابلیت جدا کردن ردیاب از بند هم در مچ بند می‌بند 3 و هم در می‌بند 4 وجود دارد. شما می‌توانید برای تغییر رنگ بند آنها به‌راحتی بند را از ردیاب جدا کنید و یک بند دیگر با رنگ دلخواه خود را در آن قرار دهید.

اما ویژگی جالبی که شیائومی برای سری می‌بند 4 انجام داده است این بود که اگر شما قبلاً سری می‌بند 3 را گرفته باشید می‌توانید در صورت نیاز از بند آن برای سری 4 هم به‌راحتی استفاده کنید.

شما در سری 3 فقط می‌توانستید از 3 رنگ برای بندهای آن استفاده کنید. اما در سری 4 علاوه ر رنگ‌های مشکی – آبی – نارنجی, می‌توانید رنگ‌های بژ – زرشکی – بنفش هم وجود دارد.

اما همانند سری 3 که یک دکمه خازنی در پایین نمایشگر وجود داشت تا برای روشن کردن صفحه‌نمایش و انتخاب کارکردهای مختلف از آن استفاده شود در سری 4 هم انجام می‌شود.

مقایسه ضد آب بودن سری 3 و سری 4 می‌بند شیائومی

شاید اگر تا به حال مشخصات سری 3 را ندیده باشید پیش خود فرض کنید که احتمالاً می‌بند 3 ضد آب نیست و نمی‌تواند برای شنا و استخر مناسب باشد. اما این اشتباه هست و می‌بند 3 همانند می‌بند 4 قابلیت ضدآب دارد.

مقایسه ضد آب بودن سری 3 و سری 4 می‌بند شیائومی

هر دو محصول از شیائومی قابلیت ضد آب در عمق 50 متر را دارند. اما ما پیشنهاد می‌کنیم که زیاد برای استفاده در استخر از این مچ بندهای هوشمند استفاده نکنید.

اگر شما اهل شنای حرفه‌ای هستید و حرکات مختلفی مانند شنای قورباغه یا شنای آزاد – کرال پشت یا پروانه و … انجام می‌دهید, باید بگویم که می‌بند 4 برای شما امکاناتی تعبیه کرده تا بتوانید این حرکات را به صورت اتوماتیک ارزیابی دقیق کنید. این قابلیت به خاطر 6 محور جدید در آن می‌باشد که باعث تمایز با سری قبلی آن شده است.

پیشنهاد ویژه: مشاهده لیست گرانترین ساعت هوشمند شیائومی

 

مقایسه سنسور و ردیابی می‌بند 3 و می‌بند 4

در اکثر مچ بندهای سلامتی امکانات اولیه مانند گام شمار – مصرف کالری – پالایش خواب و … وجود دارد. که این موضع برای می‌بند 3 و 4 صدق می‌کند. می‌بند 4 ویژگی خوبی که دارد این هست که شما می‌توانید برای دویدن و دوچرخه‌سواری ارزیابی دقیقی داشته باشید. چیزی که در می‌بند 3 وجود ندارد.

مقایسه سنسور و ردیابی می‌بند 3 و می‌بند 4

استفاده از سنسور ضربان قلب دران برای شنا بسیار مهم هست. اما نقطه ضعفی که هر دو سری دارند در GPS هست که هر 2 فاقد این قابلیت هستند. اما ویژگی خوبی که می‌بند 4 برخلاف می‌بند 3 دارد این هست که برای مسیرهای خارج از خانه می‌تواند از GPS موبایل شما کمک بگیرد.

پشتیبانی از بلوتوث در هر دو سری وجود دارد. از این لحاظ مشکلی نخواهید داشت. اما می‌بند 4 بلووث 5.0 را به همراه دارد تا بتواند شما را برای استفاده از امکانات بیشتر کمک کند.

اگر شما در گوشی خود نوتیفیکیشن دریافت کنید می‌توانید آنها را بر روی مچ بند می‌بند 4 مشاهده کنید. اما مسلماً هنوز شیائومی برای پاسخ به تماس‌ها از طریق مچ بند کاری انجام نداده است. قابلیت دیدن تماس‌ها و پیام‌ها و رد تماس در آن وجود دارد.

مقایسه عمر باتری می‌بند 4 با می‌بند 3

اگر شما زیاد با مچ بند هوشمند کاری انجام نمی‌دادید باز هم به شما توصیه می‌کردیم که در مورد باتری می‌بند 4 اطلاعات کسب کنید. زیار شیائومی در مورد این سری و باتری آن سنگ تمام گذاشته است. اگر به یاد داشته باشید در می‌بند 3 شما یک باتری 110 میلی آمپر را دیده بودید. اما در سری 4 این مقدار به 135 میلی‌آمپر افزایش‌یافته است.

مقایسه عمر باتری می‌بند 4 با می‌بند 3

دلیل این افزایش باتری می‌تواند صفحه نمایش رنگی و قابلیت‌های جدید رویان باشد. اما حتی با بررسی و تست عملی متوجه شده‌ایم که می‌بند 4 می‌تواند حدوداً تا 20 روز با یک‌بار شارژ هم شما را راضی نگه‌داشته باشد.

در شرایط استفاده زیاد هم مانند ورزش 3 بار در هفته و پخش موسیقی و فعال بودن سنسور ضربان قلب هم حدود 15 روز شارژ را نگه می‌دارد.

البته سری 3 هم زیاد تفاوتی با سری 4 از لحاظ میزان ماندگاری شارژ ندارد. اما وقتی امکانات و صفحه نمایش رنگی را نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که می‌بند 4 از لحاظ باتری و امکاناتی که دارد شما را راضی‌تر نگه می‌دارد.

در مقایسه بین می‌بند 4 و می بند 3 شاهد تغییراتی در پالایش وضعیت خواب یا پیش‌بینی آب و هوا و آلارمهای تماس و پیام نبودیم. اتفاقاً هر دو هم نمی‌توانند برای شما کاری بکنند تا بتوانید روی مچ بند تماس را انجام دهید و پاسخ پیام‌ها را بدهید.

پیشنهاد ویژه: بهترین ساعت هوشمند و بهترین مچ بند هوشمند

مقایسه قیمت می‌بند 3 با می‌بند 4

در بحث قیمت که یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای خرید کاربران هست باید بگوییم که تفاوت قیمت زیادی در سری 3 با سری 4 می بندهای شیائومی وجود ندارد.

شیائومی سعی کرده تا قابلیت‌های کافی را در هر سری انجام دهد و قیمت آن را هم تا حدی که می‌توانست پایین نگه داشت تا کاربران بتوانند با راحتی بیشتر برای خرید هر کدام اقدام کنند.

شما می‌توانید از طریق لینک‌های زیر برای خرید هر کدام اقدام کنید و نظرات خریداران و کاربران را به‌دقت بخوانید.

مقایسه مچ بند می‌بند 3 و می‌بند 4

 

برای خرید هر کدام از مچ بندهای شیائومی می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید.

مشاهده قیمت سری می بند 3
مشاهده قیمت خرید می بند 4

 

بیشتر بخوانید:

کنترل موسیقی – ریموت دوربین در می بند 4

تفاوت نسخه چینی و گلوبال می بند 5

تفاوت و مقایسه می بند 5 و می بند 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا