نحوه انتخاب کوله پشتی مناسب برای مدرسه

نحوه انتخاب کوله پشتی مناسب برای مدرسه احتمالا سخترین قسمت خرید برای پدر و مادر ها خواهد بود. از کوله پشتی هر روز برای بردن وسایل به مدرسه و بازگشت استفاده خواهد شد. باید در برابر استفاده روزانه از جمله رفت و آمد به مدرسه، کمد یا انباری و رفتار خشنی که کودکان روی وسایل خود می خورند مقاومت کند.

به دلیل استفاده مداوم و روزانه از آن، باید بدانید که در کوله پشتی به دنبال چه چیزی باشید.

کیفیت در کوله پشتی حساب می شود

کیفیت کوله پشتی مدرسه اولین گزینه و مهمترین گزینه ای هست که همیشه باید قبل از خرید به آن توجه داشته باشید. بعضی از اوقات ممکن است وسوسه بشید که یک کوله پشتی ارزان قیمت بخرید، بدون اینکه به کیفیت کوله پشتی توجه کرده باشید.

متاسفانه افرادی که این مدل فکر میکنند بعد از گذشت تنها چند ماه پشیمان میشند. چون علاوه بر اینکه سرشانه و کمر بچه آسیب میبینه کوله شروع به پاره شدن میکنه که فرد رو مجبور به خرید دوباره کیف میکنه.

انتخاب کوله پشتی برای مدرسه

سه چیز برای بررسی

فروشگاه اینترنتی فرهاد چرم تبریز شما را در نحوه انتخاب کوله پشتی مناسب برای مدرسه راهنمایی خواهد کرد که در ادامه مقاله قرار است به این موارد بپردازیم.

از دوخت‌های شل، ناهموار یا بی‌دقت که به راحتی باز می‌شوند خودداری کنید.
لبه‌های پارچه‌ای خام یا فرسوده را که ممکن است باز شوند، بررسی کنید و کوله‌پشتی‌هایی را با این نقص‌ها کنار بگذارید.
زیپ هایی انتخاب نکنید که به راحتیدر معرض آب قرار بگیرد.

تناسب در کیف

مهم است که اطمینان حاصل کنید که کوله پشتی کودک شما اندازه مناسبی دارد. کوله‌پشتی‌هایی که به‌درستی جا نمی‌شوند، یا به‌طور نادرست استفاده می‌شوند، پتانسیل ایجاد کمر و شانه‌ها یا درد را دارند. هنگام خرید کوله‌پشتی، تناسب و راحتی مناسب را بیش از قیمت در نظر بگیرید.

اندازه مناسب را انتخاب کنید

عرض کوله پشتی باید نسبتاً متناسب با عرض شخص باشد. به عنوان مثال، یک کودک کوچک نباید کوله پشتی با اندازه بزرگسالان را انتخاب کند. علاوه بر این، ارتفاع کوله پشتی باید از حدود دو اینچ زیر تیغه های شانه تا سطح کمر یا کمی بالاتر از کمر باشد.

انتخاب کوله پشتی در مدرسه برای کودک

بند های پهن و بالشتکی دریافت کنید

به دنبال بند های پهن با بالشتک برای شانه باشید تا هم راحتی بیشتری داشته باشید و هم از شانه ها در برابر فشار بیش از حد محافظت کنید. مهم است که از هر دو بند استفاده شود تا وزن کوله پشتی به طور مساوی توزیع شود. استفاده از تنها یک بند به آن یک شانه فشار بیشتری می دهد. بند های قابل تنظیم، نه تنها برای تناسب مناسب، بلکه برای قرارگیری مناسب مفید هستند – باز هم، کوله پشتی باید کمی بالاتر از کمر قرار گیرد و هر دو بند باید در طول یکنواخت باقی بمانند.

به دنبال جیب ها و محفظه ها باشید

به دنبال کوله‌پشتی‌هایی با جیب، محفظه و تقسیم‌کننده باشید تا وزن را به طور مساوی تقسیم کنید. علاوه بر استفاده از هر دو بند شانه و اطمینان از قرار گرفتن کوله در ارتفاع مناسب، کوله‌هایی را در نظر بگیرید که دارای جیب‌ها، محفظه و تقسیم‌کننده‌ها هستند تا به توزیع یکنواخت وزن اضافی کمک کنند. اقلام سنگین‌تر باید نزدیک‌تر به پشت فرد، در داخل بسته قرار گیرند. وسایل سبک تر ممکن است دورتر از بدن قرار گیرند.

اجازه ندهید بچه ها بیشتر حمل کنند

وزن کوله پشتی بسته بندی شده را تا 15 درصد وزن بدن فرزندتان نگه دارید. مهم است که کوله پشتی را سنگین نکنید. این به ویژه در مورد کودکان صادق است. کوله پشتی و همچنین محتویات آن نباید بیشتر از 15 درصد وزن فرد باشد.

بند ها را تنظیم کنید

اگر بند سینه یا کمر دارد، مطمئن شوید که به درستی روی کودک شما می‌نشیند. برخی از کوله‌های پشتی دارای بند سینه یا کمر هستند که برای کمک به توزیع وزن طراحی شده‌اند. اگر آنها به درستی روی کودک شما ننشینند، به توزیع وزن کمکی نمی کنند و حتی ممکن است منجر به ناراحتی شوند.

بند قفسه سینه باید طوری تنظیم شود که تسمه های شانه را به داخل بیاورد تا بازوها بتوانند آزادانه حرکت کنند . ارتفاع بند سینه باید در جایی که برای کودک راحت‌تر است قرار گیرد.

استایل بچه ها تون رو در نظر بگیرید

فرزند شما هر روز مدرسه کوله پشتی خود را به مدرسه می‌رود و برمی‌گردد. در حالی که تناسب مناسب و کیفیت خوب بزرگترین فاکتورهایی هستند که باید به دنبال آنها باشید، سبک هنوز هم عنصری است که باید در نظر گرفته شود. شما می خواهید بدانید که کودک شما در واقع کوله پشتی را که در طول سال از آن استفاده خواهد کرد، دوست دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا