بازاریابیکسب و کار

چگونه فالوور هدف را برای کسب و کار اینستاگرام خود جذب کنیم؟

با کمک این مقاله کمپین اینستاگرام خود را میخکوب کنید و یاد بگیرید که چگونه مخاطب هدف خود را جذب کنیم؟ به شما یاد خواهیم داد که با محتوای باکیفیت و استراتژی های تعامل، به مشتریان هدف در اینستاگرام برسید و دسترسی خود را با نکات مهم این مقاله برای جذب مخاطب مناسب در اینستاگرام به حداکثر برسانید. مطمئن شوید که صفحه اینستاگرام شما دارای زیبایی شناسی منسجمی است که با هویت کلی برند شما مطابقت دارد.

چگونه فالوور هدفمند را به اکانت خود در اینستاگرام جذب کنید؟

با به روز رسانی های خود سازگار باشید. به طور منظم با فالوورها تعامل داشته باشید، پست های آنها را لایک کنید و سریع به نظرات پاسخ دهید. همچنن بیاموزید که چگونه کاربران را به دنبال کردن اکانت تجاری اینستاگرام تشویق کنید؟

در عصر دیجیتال، کسب‌وکارها برای جذب مشتریان بالقوه باید خدمات و محصولات خود را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام بازاریابی کنند. ایجاد فالوور در اینستاگرام می تواند چالش برانگیز باشد، اما با رویکرد درست، قطعا می توان تعداد کاربران یا فالوورهای خود را افزایش داد.

در اینجا چند نکته برای تشویق کاربران به دنبال کردن اکانت اینستاگرام شرکت شما وجود دارد.

1. محتوای جذاب و باکیفیت ارسال کنید

محتوایی را به اشتراک بگذارید که با علایق مخاطبان هدف شما و همچنین اخبار و روندهای صنعت که به طور مرتب به روز می شوند، به اشتراک بگذارید. این به شما کمک می کند تا در اینستاگرام حضور قوی داشته باشید و در عین حال فالوورهای خود را نیز درگیر نگه دارید. محتوای جذاب، از جمله عکس ها و ویدیوهای با کیفیت بالا که بینندگان را مجذوب خود می کند، ارسال کنید. پست ها را روی موضوعات مرتبط با مخاطب هدف خود متمرکز کنید و محتوای ارزشمند و مرتبط با آنها را ارسال کنید.

2. از هشتگ ها استفاده کنید

هشتگ ها می توانند راهی موثر برای بهبود قابلیت کشف و دستیابی به افراد مناسبی باشند که به آنچه کسب و کار شما ارائه می دهد علاقه مند هستند. تحقیق در مورد هشتگ‌هایی که در صنعت شما محبوب هستند، ایجاد هشتگ‌هایی که به راحتی برای مردم به خاطر می‌آورند، و استفاده صحیح از آن‌ها به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که نوع مورد توجه مشتریان/بالقوه‌ها در اینستاگرام را به خود جلب می‌کنید. هنگام ارسال مطالب جدید از هشتگ های هدفمند استفاده کنید. این کار باعث می شود که مشتریان بالقوه با جستجوی این برچسب ها در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی (مثلاً توییتر) شما را آسان تر پیدا کنند.

 

کدام برای بازاریابی شبکه اجتماعی بهتر است: اینستاگرام یا تیک تاک، مقایسه این 2 شبکه اجتماعی معروف

 

3. تبلیغ از طریق کانال های دیگر

حساب اینستاگرام خود را از طریق کانال های دیگر از جمله وب سایت ها، ایمیل ها و سایر شبکه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک به منظور هدایت ترافیک به صفحه پروفایل اینستاگرام خود تبلیغ کنید. در صورت امکان پیوندهای مستقیم را اضافه کنید تا کاربران بتوانند به راحتی از یک مکان مستقیماً به صفحه شما کلیک کنند.

4. ارائه تبلیغات/تخفیف های انحصاری

ارائه تبلیغات یا تخفیف های انحصاری از طریق کوپن های تخفیف فقط با دنبال کردن یک حساب شرکتی در دسترس است، افراد بیشتری را که در بازار جمعیتی هدف شما قرار می گیرند تشویق می کند تا به تیم دنبال کنندگانی بپیوندند که از به روز رسانی های خود شرکت که مستقیماً ارسال می شود، مطلع شوند. از طریق اعلان ها در زمان های خاص (زمانی که پست های جدید پست می شوند). از تبلیغات پولی از طریق مدیر تبلیغات فیس بوک یا پست های حمایت شده در اینستاگرام استفاده کنید که می تواند به روش موثرتری برای دستیابی به گروه هدف مناسب از مصرف کنندگان منجر شود. مسابقات یا پیشنهادات ویژه ای را اجرا کنید که برای افزایش مشارکت مشتریان بالقوه طراحی شده اند.

5. تجزیه و تحلیل ردیابی

با استفاده از تجزیه و تحلیل ردیابی که از طریق برنامه هایی مانند Iconosquare (که قبلا Statigram نامیده می شد)، داده های عملکرد به طور خاص مربوط به تعداد فالوورهایی که در یک دوره زمانی به دست آورده اید در مقابل تعداد فالوورهای از دست رفته و غیره را ردیابی کنید، به تنظیم دقیق کمک می کند.

بیاموزید که کدام استراتژی‌ها در مقابل استراتژی‌هایی که از نظر کارایی در جلب توجه کاربران چندان خوب عمل نمی‌کردند و آنها را به دنبال کردن یا فعال نگه داشتن استراتژی‌های اکتسابی با ارائه به‌روزرسانی‌های متناسب با علایق مخاطب به‌جای اینکه خیلی عمومی باشند، اما بدون از دست دادن ارتباط، موفق شدند.

6. تبلیغ محتوای دیگر رسانه های سایت

برای به دست آوردن فالوورهای بیشتری که ممکن است در آینده به مشتریان تبدیل شوند، محتوایی را از پلتفرم های دیگر مانند وب سایت یا وبلاگ خود تبلیغ کنید.

7. انفلوئنسرها

با اینفلوئنسرها در یک صنعت مشابه شریک شوید که می تواند به افزایش دید در میان گروه موجود از کاربران درگیر در آن طبقه بندی صنعتی خاص کمک کند. اینفلوئنسرها امروزه نقش زیادی در تبلیغات و جذب فالوور هدفمند دارد.

 

بیشتر بدانید: روش های پیاده سازی موفق جذب مشتری در شبکه های اجتماعی

 

جمع بندی نهایی

شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام فرصت بسیار خوبی را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کنند تا با مشتریان/مشتریان بالقوه آنلاین ارتباط برقرار کنند، اما به دست آوردن دنبال‌کنندگان ممکن است همیشه یک فرآیند ساده یا آسان بدون بهره‌مندی از برخی عناصر کلیدی همراه با برخی فرآیندهای آزمون و خطا که مستلزم تلاش است، نباشد.

رویکردهای مختلف حتی فرد متوجه می‌شود که چه چیزی برای نیازهایش بهترین است و چارچوب زمانی قبل از تعریف اینکه به چه اهدافی می‌توان دست یافت و چه اهدافی را می‌توان به دست آورد، دشوار است، اما استانداردهای معقول باعث می‌شود که تمام خلاقیت پشت عکس‌های هدف قرار داده شود، گفت: محتوای اشتراک‌گذاری شده را در زمان مناسب تراز کنید.

مطمئن باشید که هیچ چیز عمومی وجود ندارد که در صورت نیاز ارزش افزوده ایجاد کند مطالعه خارج از مسیر الگوهای عملکرد پیگیری تکنیک‌های موفقیت‌آمیز به علاوه فراموش نکنید پیشنهادات انحصاری کمپین‌ها تخفیف‌های منحصر به فرد وارد ایده شوید امیدواریم نتایج دنبال کنید دنبال‌کنندگان بیشتر منطقه مشارکت در دریافت اعتماد پایه پشتیبانی کاهش نرخ ترک صفحه جداگانه عکاسی الهام گرفته از برند نشان دادن هویت واضح هدف تاکتیک های مورد استفاده در تاکتیک های درآمد کاربران مخاطب باید تشویق شوند تا از به روز رسانی ها به روز بمانند و یک سرویس حمایت شده را کشف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا