آرایش مو و ریشمجله آرایشی

چگونه موهای خود را به طور طبیعی فرفری و مجعد کنیم؟ 10 گام سریع

مجعد و فرفری کردن مو به صورت کاملا طبیعی و گام به گام

اگر شما هم دوست دارید که مدل موی فرفری و مجعد داشته باشید و یا موی شما موج‌دار باشد، امروز یک راه حل بسیار پرکاربرد و جذاب در مورد فرفری کردن و مجعد کردنموهای خود به صورت طبیعی را آموزش خواهیم داد.

مدل موی فرفری ، مجعد یا موج‌دار همیشه مد بوده است. افرادی که موهای صاف یا ضعیف دارند همیشه مجذوب موهای فرفری حجیم بوده‌اند. حتی اگر حجم موهای شما زیاد نیست، باز هم می‌توانید این مدل مو را امتحان کنید تا ظاهر کلی خود را تغییر دهید.

در حالی که تکنیک‌های زیادی برای صاف کردن موهای صاف و بدون شک فرفری یا مجعد وجود دارد، در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد که می‌توانید بدون اینکه موهای خود را در معرض حرارت قرار دهید، فر و موج ایجاد کنید.

نکاتی برای مجعد و فرفری کردن موهایتان به صورت طبیعی:

مجعد و فرفری کردن مو به صورت کاملا

1- ایجاد ظاهری موج‌دار نیاز به تلاش زیادی ندارد، فقط به چند محصول و موهای تمیز نیاز دارد. موهای خود را با یک شامپو مرطوب‌کننده بشویید. تمام کثیفی یا محصولی را که از روی موهایتان جمع شده است، خلاص کنید.

2- می‌توانید از شامپوی شفاف کننده استفاده کنید. به یاد داشته باشید، هر چه موهای شما روشن‌تر باشد، احتمال فر شدن آنها بیشتر است. با یک نرم‌کننده عمیق مرطوب‌کننده از شر آن خلاص شوید.

3- موهای خود را با حوله بپیچید. موها را با حوله نبندید، زیرا باعث تحریک مو می‌شود. بسته به طول موهایتان، بگذارید 15 تا 30 دقیقه موهایتان بسته شود.

4- شانه تقویت‌کننده فر را روی موهای مرطوب مالیده و موها را با اسپری کنترل‌کننده موخوره بمالید.

5- تا حد امکان از محصول کمتری استفاده کنید، تا از مصرف بیش‌ازحد محصول و سفت شدن موهایتان به جای ریزش جلوگیری کنید.

6- اگر موهایتان کوتاه است موهایتان را بخراشید. یک مشت کوچک مو را نزدیک پوست سر خود بگیرید و آن را فشار دهید. لایه‌برداری این قسمت از مو را در جهت پایین ادامه دهید تا این قسمت عمودی کامل شود. برای پوشاندن بیشتر موهای خود از هر دو دست به طور همزمان استفاده کنید.

7- اگر موهایتان بلند است، موهای خیس خود را داخل کش قرار دهید. با خوابیدن روی آن یک شب، موهای خود را در یک کش بگذارید تا خشک شوند. اگر موهای شما موج‌دار یا فرفری است، یک یا دو ساعت موها را رها کنید، تا بدون اینکه موهایتان بیش‌ازحد موج‌دار شوند، موج ایجاد کنند.

8- همچنین می‌توانید پس از شستن موها را (با برداشتن قسمت کوچکی از آن) ببافید. موهای خود را به صورت بافتنی بخوابانید و روز بعد آنها را صاف کنید. قبل از شل کردن قیطان‌ها، آنها را با اسپری مو اسپری کنید تا موج‌ها شکل خود را حفظ کنند.

9- همچنین می‌توانید از غلتک‌های فوم برای نتیجه ترد استفاده کنید. با تقسیم موهای خود به چند قسمت شروع کنید: سه قسمت در بالا، دو قسمت در هر طرف و سه قسمت به سمت پایین.

10- اکنون، هر بخش را در اطراف غلتک‌های فوم حلقه کنید و آنها را با پین محکم کنید. بگذارید موهایتان در هوا خشک شود. موها را از هر غلتک صاف کنید و از یک شانه یا شانه دندانه پهن برای شانه کردن موها استفاده کنید.

حتماً این روش را انجام دهید و نظرات خودتان را برای ما در بخش دیدگاه ارسال کنید.

بیشتر ببینید:

مدل مو برای صورت گرد

ترفند رشد سریع مو

دستگاه لیزر مو زائد خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا