راهنمای آرایش با لوازم آرایشی برای جوان کردن صورت با 12 گام

در حالی که یک رژیم عالی مراقبت از پوست ضد پیری T قطعاً می‌تواند خطوط و چین‌وچروک‌های ظریف را از بین ببرد، دوست دارید بدانید که لوازم‌آرایش می‌تواند به همان اندازه برای ایجاد پوست جوان‌تر مفید باشد.

با این حال، در حالی که بسیاری تصور می‌کنند که استفاده از لوازم‌آرایش بیشتر می‌تواند با موفقیت آن لکه‌های خورشیدی و پیری را پنهان کند، آرایشگران متخصص پیشنهاد می‌کنند که کمتر همیشه بهتر است (منظور شاعر آرایش ملایم هست)، به‌ویژه اینکه داشتن ظاهری تمیزتر و روشن‌تر می‌تواند تفاوت را ایجاد کند.

برای کمک به ظاهری جوان‌تر با لوازم‌آرایش، از آرایشگران خواستیم که ده نکته آرایشی که به سلامت و درخشان شدن پوست شما کمک می‌کنند، توضیح دهند.

برای دریافت نکاتی در مورد چگونگی به‌دست آوردن بهترین آرایش صورت خود با کمک لوازم‌آرایشی، در ادامه مطلب بخوانید.

البته در مطلب ” جوان نشان دادن صورت با آرایش ” هم نکات بسیار مهمی را بیان کردیم که خواندن ن مطلب هم به شما توصیه می‌کنیم.

12 راه برای اینکه با آرایش و لوازم‌آرایشی جوان‌تر به نظر برسید

1- کانتور را فراموش کنید

کانتور را فراموش کنید

کانتورینگ لحظات خود را داشته است. اکنون، همه‌چیز به این است که نرم‌تر به نظر برسید.

«روند زمانی روی کانتور کردن و تراشیدن استخوان‌های گونه‌ی شما بود، اکنون همه‌چیز به دنبال بدون آرایش و همچنین ارتقای آرایش است.

به جای آرایش کردن روی خطوط [صورتتان] برای ایجاد سایه، با رژگونه و برنزه کمی بالاتر بروید.» نتیجه: ظاهری جوان‌تر. “با دقت فکر کنید.”

2- به بافت‌های مات بچسبید

به بافت‌های مات بچسبید

در حالی که فرمول‌های براق و درخشان ممکن است زیباتر به نظر برسند، فرمول‌های مات، به ویژه برنز کننده‌ها، بخشنده‌تر هستند.

«هرچه محصول شما براق‌تر باشد، منافذ آن بزرگ‌تر می‌شود.»

3- به راحتی از پودر سفت کننده استفاده کنید

به راحتی از پودر سفت کننده استفاده کنید

هنگامی که می‌خواهید پرایمر آرایش خود را تقویت کنید، این مورد می‌تواند موهبتی باشد.

با این حال، این محصول در واقع می‌تواند یک لایه سنگین به پوست اضافه کند، که در نهایت می‌تواند خطوط و چین و چروک‌های ظریف را برجسته کند.

برای استفاده دقیق از این محصول، پیشنهاد می‌کنیم از آن برای زیر چشم استفاده کنید، تا مطمئن شوید که کانسیلر چروک نمی‌شود.

به غیر از این، ما در مورد استفاده از آن در سایر نواحی صورت هشدار می‌دهیم، زیرا شما همیشه دوست داشته‌اید پوستتان طبیعی و سالم به نظر برسد.

4- از فونداسیون زیاد استفاده نکنید

از فونداسیون زیاد استفاده نکنید

اگرچه استفاده بیش‌ازحد از فونداسیون با پوشش کامل می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد، استفاده بیش‌ازحد از این محصول می‌تواند خطوط ظریف و چین‌وچروک را برجسته کند.

«زیاد از کرم پودر استفاده نکنید، فقط مطمئن شوید که آن را به طور یکنواخت بمالید (و اگر لکه‌های خورشیدی دارید بپوشانید).»

در عوض، مطمئن شوید که پوستتان به خوبی هیدراته شده است و کمی درخشش با رنگ صورتی به آن اضافه کنید تا ظاهری جوان‌تر داشته باشید.

5- از کرم رژگونه استفاده کنید

از کرم رژگونه استفاده کنید

در حالی که رژگونه کرم می‌تواند به ایجاد ظاهری طبیعی‌تر کمک کند، بهتر است از محصولاتی مانند اینها با احتیاط استفاده کنید.

ترکیب آن برای ظاهری جوان‌تر است، که استفاده از یک برس آرایشی خوب را برای اعمال یکنواخت محصول خود مهم می‌کند.

«از رژگونه‌های کرم رنگ صورتی و هلویی در بالای گونه‌ها استفاده کنید و از یک برس آرایشی برای کشیدن آن روی پیشانی‌تان استفاده کنید.»

این کار رنگ بیشتری را به چهره شما می‌بخشد و آرایش شما را روشن و شاداب می‌کند.

6- از استفاده از سایه چشم تیره خودداری کنید

از استفاده از سایه چشم تیره خودداری کنید

در حالی که یک چشم دودی جذاب می‌تواند بینندگان را حدس بزند، آرایشگران توصیه می‌کنند از سایه‌های تیره استفاده نکنید، زیرا به راحتی خونریزی می‌کنند و می‌توانند خطوط اطراف چشم را برجسته کنند.

در عوض، توصیه می‌کنند سایه‌های روشن‌تر و ملایم‌تری را انتخاب کنید. به‌علاوه خط چشم قهوه‌ای و خاکستری!، که به شما کمک می‌کند تمیز به نظر برسید.

7- لب‌های خود را با خط لب بکشید

لب‌های خود را با خط لب بکشید

استفاده از مداد لب ممکن است یک محصول آرایشی پیچیده به نظر برسد، اما آرایشگران می‌گویند اگر بدانید از کجا شروع کنید، می‌توانید به‌راحتی بر آن مسلط شوید.

آنها همچنین توضیح می‌دهند که راز استفاده از خط لب دقیق، این است که مطمئن شوید سایه مداد تا حد ممکن به رنگ لب شما نزدیک است.

هنگامی که سایه مداد لب خود را پیدا کردید، به شما توصیه می‌کنند که ابتدا لب‌های خود را بیش‌ازحد با مداد بکشید و سپس ظاهر لب‌های خود را با رژلب براق و روشن‌تر به پایان برسانید.

آنها می‌گویند: «فقط درست روی خط لب بزنید، سپس از رژ لب براق یا روشن‌تر روی آن استفاده کنید تا فوراً لب‌ها را پرتر و جوان‌تر نشان دهید.»

8- مقداری روغن صورت به کرم پودر خود اضافه کنید

مقداری روغن صورت به کرم پودر خود اضافه کنید

اگر به دنبال درخشش طبیعی بدون استفاده از هایلایتر زیاد روی گونه‌های خود هستید، آرایشگران توصیه می‌کنند که مقداری روغن صورت به کرم پودر خود اضافه کنید تا پوست شما شبنم دار و درخشان شود.

پیشنهاد می‌شود: «دو یا سه قطره از روغن صورت را به کرم‌پوندتان بمالید تا به آرایشتان درخشش جوانی بدهد. “این همچنین یک راه عالی برای مرطوب کردن پوست نیز هست.”»

9- با دقت در قسمت ابرو خود بکشید

با دقت در قسمت ابرو خود بکشید

در حالی که ابروهای پر و مشخص در هر سنی عالی به نظر می‌رسند، آرایشگران می‌گویند که باید هنگام کشیدن این قوس‌ها مراقب باشید، زیرا شما دوست دارید که ظاهر خود را تمیز و طبیعی نگه دارید.

با این حال، این بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید ابروهای پرتر داشته باشید، زیرا توصیه می‌کنند: از یک مداد ابرو خاکستری تیره استفاده کنید تا به آرامی ابروهای خود را پر کنید. «در نهایت به آنها ظاهری مجلل می‌دهد.»

10- رژگونه را به درستی اعمال کنید

رژگونه را به درستی اعمال کنید

آریشگران می‌گویند که مانند رژگونه کرم، رژگونه پودری نیز محصول دیگری است که باید با احتیاط استفاده شود.

استفاده بیش‌ازحد از محصول، می‌تواند پوست را درخشان نشان دهد، که استفاده از مقدار کمی از آن را در نواحی صحیح مهم می‌کند.

«رژگونه باید در بالای گونه‌ها اعمال شود (و به‌عقب فشار داده شود)، تا صورت با ظاهری زاویه‌دارتر ظاهر شود.» “این کمک می‌کند تا به‌صورت فرم بیشتری پیدا کند.”

11- رنگ رژ لب را تغییر دهید

رنگ رژ لب را تغییر دهید

بله، درست است که رژ لب تیره می‌تواند ظاهری غیرقابل انکار و جذاب به شما بدهد.

با این حال، آرایشگران توصیه می‌کنند: که رنگ‌های هلویی یا قهوه‌ای را با سایه‌های خنثی‌تر جایگزین کنید، زیرا می‌توانند در پوست پیری کمی خشن به نظر برسند.

آرایشگران توضیح می‌دهند: «که رنگ‌های خنثی و صورتی ملایم می‌توانند به شما کمک کنند ظاهری جوان‌تر داشته باشید، زیرا فوراً ظاهری روشن‌تر و تمیزتر به پوست می‌دهند.»

12- از هایلایتر مایع یا کرم استفاده کنید

از هایلایتر مایع یا کرم استفاده کنید

هایلایت ها بدون شک می‌توانند در عرض چند ثانیه به گونه‌های شما درخشندگی آسانی بدهند.

با این حال، توصیه می‌شود از محصولات سایه‌دار با دقت استفاده کنید، زیرا نمی‌خواهید از محصولاتی که حاوی براق هستند استفاده کنید.

«حتماً از یک هایلایتر یا فونداسیون مایع استفاده کنید که درخشندگی نداشته باشد، زیرا می‌خواهید درخشش درخشانی داشته باشید.

و در حالی که ممکن است وسوسه‌انگیز باشد که محصول بیشتری به گونه‌های خود اضافه کنید، توصیه می‌کنند: که از هایلایتر در مناطق بافت‌دار استفاده نکنید، زیرا آنها خطوط و چین و چروک‌ها را اغراق‌آمیز می‌کنند.

“اگر نواحی بافت‌دار بیشتری دارید، هایلایتر را به آن ناحیه اضافه نکنید، زیرا می‌تواند اغراق‌آمیز باشد و اثری برعکس آنچه می‌خواهید به شما بدهد.”

امیدواریم که این مطلب توانسته باشد به شما کمک کند تا بتوانید با کمک لوازم‌آرایشی صورت خودتان را جوان‌تر کنیم.

نکات آرایشی بیشتر:

ترفند آرایش با لوازم آرایشی

آرایش برای زنان بالای 40 سال

تاثیر بیوتین در رشد مو

عوارض لوازم آرایش در کودکان

بهترین غذا برای رشد مو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا