8 نکته چاق کردن صورت با آرایش ؛ 7 نکته چاق کردن گونه

امروز قصد داریم در مورد چند نکته آرایشی برای داشتن صورت چاق با شما صحبت کنیم. آرایش مهم است، زیرا می‌تواند به زیبا نشان دادن صورت شما، بهبود بهترین ویژگی‌های شما و همچنین بهبود ظاهر کلی شما کمک کند.

چه در یک جشن تولد، یک عروسی یا هر جشنی شرکت کنید، آرایش کردن می‌تواند به بهبود ویژگی‌های صورت شما کمک کند.

با این حال، آرایش مکانیکی کافی نیست زیرا باید از تکنیک‌های خاصی پیروی کنید که می‌تواند به شما کمک کند چهره‌ای مشخص و مشخص داشته باشید.

بنابراین، در اینجا چند نکته و ترفند برای داشتن صورت پرپشت وجود دارد. این تکنیک‌ها را دنبال کنید و مطمئناً به شما کمک می‌کنند تا صورت خود را لاغر کنید.

تکنیک‌های چاق کردن صورت با آرایش و نکات آرایش صورت چاق

چاق کردن صورت با آرایش

1. کانتور:

یکی از مهم‌ترین نکات آرایشی برای افرادی که صورت پرپشتی دارند این است که باید صورت خود را رنگ کنید.

کانتورینگ می‌تواند به لاغرتر نشان دادن صورت شما به جای گرد کمک کند.

شما باید از سایه‌های تیره‌تری از کرم پودر، برنزه یا کانسیلر استفاده کنید زیرا می‌توانند به ایجاد توهم صورت لاغرتر کمک کنند. این کار قطعاً صورت شما را باریک نشان می‌دهد.

2. ترفند رژ لب:

استفاده از رژلب یکی دیگر از راه‌های عالی برای لاغرتر و لاغرتر نشان دادن صورت شماست. مشخص کردن ویژگی‌های صورت، استفاده از سایه چشم و آرایش چشم متفاوت است، اما استفاده از رژلب ضروری است.

باید سعی کنید از رژ لب به رنگ تمشکی، قرمز یا آلویی تیره استفاده کنید زیرا به جلب‌توجه از صورت شما به سمت لب‌ها کمک می‌کند.

این یک ترفند ساده برای لاغرتر نشان دادن صورت شماست. اگر رنگ‌های توت نیست، باید سایه‌های تیره رژ لب را انتخاب کنید. برای بهترین نتیجه می‌توانید از رژ لب کرمی Kiko Milano 06 Blackberry استفاده کنید.

strong>3. برنز کننده:

یکی دیگر از نکات عالی برای باریک نشان دادن صورتتان استفاده از برنزر است. استفاده از برنزر یک راه عالی برای باریک نشان دادن صورت شما و در نتیجه منحرف کردن توجه از گونه‌های شما است.

بنابراین، همیشه خوب است که گونه‌های خود را با رنگ برنز برجسته کنید. همیشه مطمئن شوید که برنز کننده را به خط فک خود نیز بزنید.

مطمئناً ظاهر نرم‌تری روی صورت ایجاد می‌کند. برای بهترین نتیجه می‌توانید از بلیط برنزی میلانی Baked Bronzer 04 Glow یا Wet n Wild Color Icon به برزیل استفاده کنید.

4. از سایه‌های قهوه‌ای بیشتری استفاده کنید:

استفاده از رنگ‌های تیره یا قهوه‌ای بیشتر می‌تواند به لاغرتر نشان دادن صورت شما کمک کند. این رنگ‌ها به برجسته‌تر شدن بهترین ویژگی‌های صورت و همچنین منحرف کردن توجه از چهره‌ای پرپشت کمک می‌کنند.

همیشه باید از رنگ‌های قهوه‌ای استفاده کنید تا چهره‌ای روشن‌تر و درخشان‌تر داشته باشید. برای لاغری پوست از برنز 05 سولیل پخته میلانی استفاده کنید.

نکته آرایش کامل صورت چاق

5. از رژگونه استفاده کنید:

استفاده از رژگونه مناسب گام مهم دیگری است که می‌تواند به لاغرتر نشان دادن صورت شما کمک کند.

من قطعاً استفاده از رژگونه برای صورت را توصیه می‌کنم زیرا به برجسته شدن ویژگی‌های صورت شما و همچنین افزایش درخشندگی پوست کمک می‌کند.

حتماً از رژگونه ای استفاده کنید که ظاهری مات به پوست بدهد و همچنین در رنگ پوست شما گرمتر باشد.

6. از سایه‌های بیشتر توت روی لب استفاده کنید:

همان‌طور که قبلاً ذکر شد، رژ لب نقش مهمی در لاغری صورت شما دارد. باید از رنگ‌های توت بر روی لب‌های خود استفاده کنید تا ظاهری لاغرتر ایجاد کنند.

کارشناسان می‌گویند استفاده از رنگ‌های توت به ایجاد توهم صورت لاغرتر کمک می‌کند. بنابراین، همیشه بهتر است رنگ‌های تمشک را انتخاب کنید.

7. شکل ابروی راست:

انتخاب فرم ابروی مناسب یکی دیگر از راه‌های آسان برای لاغرتر نشان دادن صورت است.

انتخاب قوس بلندتر و برجسته‌تر می‌تواند به کاهش چاقی کمک کند و در نتیجه صورت شما لاغرتر به نظر برسد.

همچنین باعث می‌شود که چشمان شما برآمده به نظر برسند و در نتیجه توهم چهره‌ای پررنگ ایجاد می‌کند.

8. به پیشانی توجه کنید:

هرگز نباید کانتور و برجسته کردن پیشانی خود را فراموش کنید زیرا می‌تواند از پر به نظر رسیدن صورت شما جلوگیری کند.

رژگونه (رنگ تیره‌تر) باید با شقیقه‌های شما ترکیب شود و بنابراین ساختار استخوانی شما را برجسته کند. این ترفند آسان قطعاً صورت شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

7 راه مؤثر برای داشتن گونه‌های پرتر

عصر همگی شما به خیر! امروز قصد داریم در مورد راه‌های چاق شدن گونه‌ها صحبت کنیم.

آیا تا به حال رؤیای گونه‌های چاق را دیده‌اید؟ گونه‌های پر و چاق عاملی به شخصیت شما می‌افزایند زیرا می‌توانند شما را جوان‌تر و خوش تیپ‌تر نشان دهند.

استخوان گونه یکی از مهم‌ترین جاذبه‌هایی است که هر خانمی آن را دوست دارد.

همچنین، می‌تواند صورت شما را پرتر و سالم‌تر نشان دهد. خوب، همه خواهان گونه‌های چاق نیستند. برخی از افراد به گونه‌های باریک اهمیت می‌دهند، در حالی که برخی دیگر به گونه‌های پرتر اهمیت می‌دهند.

بنابراین اگر علاقه‌مند به داشتن گونه‌های پر و چاق هستید، در اینجا برخی از بهترین راه‌ها برای به‌دست آوردن آنها آورده شده است. شما می‌توانید بدون افزایش وزن، گونه‌های چاق داشته باشید!

7 راه مؤثر برای داشتن گونه‌های پرتر

1. ژل آلوئه ورا را امتحان کنید:

آلوئه ورا دارای خواص تسکین‌دهنده و ضدالتهابی پوست است که باعث حجیم شدن گونه‌ها می‌شود. گردش خون را تقویت می‌کند که به‌نوبه خود کمک می‌کند تا گونه‌هایی گرد و چاق داشته باشید.

کمی ژل آلوئه ورا بردارید و روی گونه‌ها بمالید. با حرکات دایره‌ای ماساژ دهید و مدتی صبر کنید. با آب سرد بشویید. این درمان را دو یا سه بار در روز تکرار کنید تا گونه‌های پرتر داشته باشید.

2. یوگای صورت را انتخاب کنید:

یکی دیگر از راه‌های آسان و مؤثر برای داشتن گونه‌های پرتر، انتخاب یوگای صورت است. یوگای صورت می‌تواند به تقویت کلاژن و خاصیت ارتجاعی کمک کند که برای داشتن گونه‌های پرتر مهم است.

با پشت صاف روی صندلی بنشینید. کمی استراحت کنید و مطمئن شوید که تنش وجود ندارد. حالا دهان خود را کمی باز کنید (دهان خود را باز کنید تا تصور کنید در حال صحبت با کسی هستید) و لب بالا و پایین را به سمت داخل بچرخانید و ردیف اول دندان‌ها را بپوشانید.

همچنین باید گوشه‌های دهان را با نزدیک کردن دندان‌ها به سمت عقب بکشید.

در حین انجام این کار، چانه شما کمی به سمت جلو حرکت می‌کند. این وضعیت را برای چند ثانیه نگه دارید و سپس به آرامی رها کنید. شما احساس خواهید کرد که عضلات دهان خود کشیده می‌شوند. آرام باشید و دوباره این کار را انجام دهید.

3. گونه‌های خود را مرطوب نگه دارید:

مرطوب نگه‌داشتن گونه‌ها، تغذیه و مرطوب نگه‌داشتن گونه‌ها برای داشتن گونه‌های چاق مهم است.

از یک لوسیون مرطوب‌کننده استفاده کنید و حتماً بعد از دوش گرفتن از آن استفاده کنید. حتی اگر صورت خود را بشویید، باید بعداً از مرطوب‌کننده استفاده کنید تا پوست خود را هیدراته نگه دارد.

پوست خشک می‌تواند منجر به علائم پیری و در نتیجه افتادگی پوست شود. همچنین قبل از رفتن به رختخواب باید پوست خود را مرطوب کنید.

4. چند بالن را منفجر کنید:

خوب، این مرحله آسان می‌تواند به شما کمک کند گونه‌های چاق و تپل داشته باشید. باد کردن بادکنک‌ها می‌تواند به سفت شدن ماهیچه‌ها کمک کند و در نتیجه به گونه‌ها چربی اضافه کند.

فرآیند باد کردن بادکنک می‌تواند باعث تورم گونه‌ها شود و باعث تورم گونه‌ها شود.

هوا را در بالون دمیده و حداقل یک دقیقه در این حالت بمانید. این کار را 5 تا 8 بار در روز انجام دهید تا گونه‌های پرتر داشته باشید. این یک درمان بسیار مؤثر و ارزان برای بررسی گونه‌های چاق است.

5. ماساژ کره شیا:

شیا حاوی اسیدهای چرب ضروری است که می‌تواند به حفظ رطوبت و سفت شدن پوست شما کمک کند.

اسیدهای چرب موجود در کره شیا می‌تواند خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود بخشد و به گونه‌ها ظاهری حجیم بدهد.

برای اینکه گونه‌های پرتر داشته باشید، باید مقداری کره شیا مصرف کنید و گونه‌های خود را با آن در جهت رو به بالا ماساژ دهید.

به مدت 10-15 دقیقه با حرکات دایره‌ای ماساژ دهید. این درمان را دو یا سه بار در هفته تکرار کنید تا گونه‌های پرتر داشته باشید.

6. مقداری روغن بگیرید:

پوست شما روغن را به‌خودی‌خود دفع می‌کند، اما دریافت روغن از رژیم غذایی نیز مهم است. استفاده از روغن‌های طبیعی می‌تواند پوست شما را مرطوب، هیدراته، شاداب و سالم کند.

برای چاق شدن گونه‌ها باید مقدار زیادی روغن مصرف کنید. اگر بدن شما به‌اندازه کافی روغن طبیعی دریافت نکند، گونه شما ممکن است باریک شود و در نتیجه پوستی پیر و کدر به شما بدهد.

اگر رژیم غذایی نیست، می‌توانید مقداری روغن را نیز مستقیماً به پوست بمالید. از روغن کرچک، روغن آووکادو، روغن گلرنگ، روغن نارگیل یا روغن‌زیتون برای ماساژ گونه‌های خود استفاده کنید.

7. مخلوط گلیسیرین و گلاب:

استفاده از مخلوط گلیسیرین و گلاب می‌تواند به هیدراته نگه‌داشتن پوست شما کمک کند و در نتیجه گونه‌های چاق را تقویت کند.

استفاده از این لوسیون به دلیل خاصیت ضدعفونی‌کنندگی ملایم می‌تواند گردش خون را بهبود بخشد و در نتیجه پوستی سالم و تمیز به دست آورد.

برای استفاده از این لوسیون خانگی گلیسیرین و گلاب را به نسبت 2:3 مخلوط کنید و هر دو ماده را با هم مخلوط کنید تا لوسیون درست شود و روی پوست بمالید.

آن را در جهت دایره‌ای ماساژ دهید و بگذارید یک شب بماند. صبح آن را با آب ولرم بشویید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا