آرایش صورتمجله آرایشی

نحوه استفاده از رژگونه کرمی ؛ نحوه صحیح زدن رژ گونه با تصویر

این روزها خیلی افراد عاشق استفاده از رژگونه کرمی هستند. رژگونه کرم ظاهری نرم و مرطوب به گونه های شما می دهد. امروز داشتم بیرون می رفتم، در حین آماده شدن، فکر کردم یک آموزش کوچک در مورد نحوه زدن رژگونه کرمی بسازم. شما همچنین از یک برس نقطه گذاری یا یک برس پایه معمولی استفاده کنید. سعی کنید انگشتان خودتان را تمیز کنید.

نحوه صحیح استفاده از رژگونه برای برجسته کردن گونه

من از Bobbi Brown Pot Rouge در Cabo Coral استفاده می کنم. می توانید از هر رژگونه کرمی که دارید استفاده کنید. افرادی که پوست چرب دارند از لب های بابی براون پوت دوری کنند. ظاهری براق به گونه ها می دهد، که اگر قبلا آنها را داشته باشید ممکن است چرب به نظر برسند.

رژگونه کرم را با استفاده از Q Tip انتخاب کنید. همچنین می توانید از یک برس تمیز برای انتخاب محصول استفاده کنید. من نمی خواهم قلم مو را دوباره در کاسه فرو کنم، بنابراین از Q Tip استفاده می کنم.

Bobbi Brown Pot Rouge

رژگونه را کجا می گذارید؟

انگشت اشاره خود را به صورت مورب روی گونه خود قرار دهید. اگر کمی با انگشت فشار دهید، استخوان را در گونه خود احساس خواهید کرد. این دقیقا همان جایی است که باید از رژگونه کرم استفاده کنید.

رژگونه را کجا می گذارید

اکثر رژگونه های کرم رنگدانه بالایی دارند. بهتر است یک لایه رژگونه کرم را در یک لایه بمالید تا یکباره. 3-4 قطره رژگونه کرم را روی استخوان گونه بمالید. نقطه شروع باید در مرکز “چشم” عنبیه باشد و به سمت بالا به سمت شقیقه باشد. باید با خط موی شما ترکیب شود.

ترکیب با خط موی شما

اکنون با دو انگشت وسط خود، شروع به نوازش نقطه ها کنید. بدون کشیدن یا ضربه زدن – فقط ضربه بزنید. گرمای انگشتان شما رژگونه را به طور یکنواخت روی گونه هایتان پخش می کند.

همچنین، نمی توانید تشخیص دهید که رژگونه شروع و به کجا ختم شده است. تا زمانی که نقاط ناپدید شوند و به طور یکنواخت روی گونه های شما پخش شوند، دست بکشید.

به طور یکنواخت روی گونه های شما پخش شوند

در صورت نیاز بیشتر قرار دهید. نوک Q را برمی‌گردانم و موارد بیشتری را انتخاب می‌کنم.

برگرداندن نوک Q و انتخاب موارد بیشتر

دوباره پات کن در جهت بالا رفتن به سمت معبد حرکت کنید.

حرکت دوباره پات کن در جهت بالا رفتن به سمت معبد

می توانید آرایش خود را با یک پودر شفاف ست کنید. در صورت تمایل می توانید رژگونه کرمی را با رژگونه پودری نیز دو برابر کنید تا ماندگاری طولانی مدت استفاده شود. و شما تمام شده اید. بسیار آسان.

ست کردن آرایش با یک پودر شفاف

نحوه استفاده از انواع رژگونه های کرم

من از همین روش با انواع رژگونه های کرم پیروی می کنم و امیدوارم به شما هم کمک کند.

بیشتر ببینید:

آرایش صورت برای حنابندان

آرایش کردن پوست خشک

آرایش پوست حساس

پنهان کردن چانه دوتایی با آرایش

از بین بردن جوش صورت با مواد طبیعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا