چگونه گونه های لاغر و استخوانی داشته باشیم؟ 6 تمرین عملی

راهکارهای لاغر کردن گونه های صورت و استخوانی کردن آن

حالا، چه کسی نمی‌خواهد گونه‌های کاملاً تراشیده شده و خط فک استخوانی داشته باشد. برای به دست آوردن ساختار استخوانی بی عیب و نقص صورت، کار سخت و صبر زیادی لازم است. امروز قصد داریم به شما آموزش صورت استخوانی زنانه را داشته باشید ، صحبت می کنیم و نتایج آن را می توانید بعد از مدت زمان مشخصی مشاهده کنید.

اگر به شما گفته اند که صورت استخوانی داشتن را می توانید بعد از مدت کوتاهی به طور مثال 2 هفته ای مشاهده کنید ، مطمئن باشید که فقط قصد داشتند تا شما را به عنوان یک مشتری جدید به سمت محصولات خود بکشانند.

اگرچه با دستگاه های مخصوص ، می شود در زمان کوتاهی و با هزینه زیاد صورت لاغر و گونه استخوانی داشته باشید؛ اما هدف ما در این مطلب در مورد کارهایی هست که شما بدون انجام عمل لیزر و کارهای دیگر بتوانید صورت لاغر استخوانی را داشته باشید.

اگرچه می‌توانید فوراً با چند ترفند آرایشی، توهم گونه‌های استخوانی و لاغر ایجاد کنید، اما بهتر است از یک برنامه تمرینی فشرده لاغر کردن گونه های صورت استفاده کنید، تا ظاهر دلخواه را برای همیشه به دست آورید.

قبل از شروع برنامه تمرینی، مهم است که:

 • هر گونه تغییر رژیم غذایی را قبل از آزمایش با پزشک خود در میان بگذارید و از رژیم هایی که ادعا می کنند معجزه کاهش وزن یک شبه هستند اجتناب کنید.
 • مصرف نمک خود را کاهش دهید، زیرا احتباس بیش از حد سدیم می تواند منجر به تورم گونه ها شود.
 • حداقل 8 لیوان آب در روز بنوشید تا سموم بدن خود را دفع کنید و در سریع ترین زمان ممکن به نتایج مثبت برسید.
 • میوه ها و سبزیجات بیشتری را در رژیم غذایی خود بگنجانید.
 • از قندهای تصفیه شده و آرد فرآوری شده به گزینه های غلات سبوس دار با فیبر بالا تغییر دهید.

تمریناتی برای استخوانی و لاغر کردن صورت:

در اینجا چند روش ساده و مقرون به صرفه برای داشتن صورت لاغرتر آورده شده است.

 1. صاف روی صندلی خود بنشینید و سر خود را به سمت بالا خم کنید تا به سقف نگاه کنید. لب های خود را جمع کنید و سعی کنید سقف را ببوسید. 10 ثانیه نگه دارید و سپس به حالت اولیه برگردید. 10 بار تکرار کنید.
 2. سه انگشت خود را روی مرکز چرب گونه ها قرار دهید. اکنون در حالی که لبخند می زنید، گونه های خود را بکشید. کشیدن مقاومت با لبخند باعث تقویت عضلات می شود. این وضعیت را برای چند ثانیه نگه دارید. 10 بار تکرار کنید.
 3. لب های خود را فر کنید و سعی کنید آنها را به سمت نوک بینی بلند کنید. این وضعیت را حدود پنج ثانیه نگه دارید و سپس رها کنید. این کار را 5 تا 10 بار چند بار در روز برای تقویت عضلات تکرار کنید.
 4. از طریق دهان نفس عمیق بکشید و هوا را طوری در دهان خود نگه دارید که انگار می خواهید ترومپت بزنید. سعی کنید این وضعیت را برای 30-60 ثانیه حفظ کنید. از طریق بینی نفس خود را بیرون دهید. خطوط خنده با این حالت انجام می شود.
 5. نوک انگشتان خود را روی خطوط خنده قرار دهید و محکم فشار دهید. با لب های جدا شده تا حد امکان لبخند بزنید. این وضعیت را به مدت پنج ثانیه نگه دارید و سپس استراحت کنید. سعی کنید 30 تکرار انجام دهید. لبخند زدن تحت مقاومت باعث تقویت عضلات گونه می شود.
 6. در حالی که صاف و رو به جلو نشسته اید، فک خود را رها کنید و لب های خود را کنار هم نگه دارید. فک خود را به سمت جلو فشار دهید و آن را در این وضعیت برای تعداد 10 ثانیه نگه دارید. فک پایین خود را به حالت اولیه برگردانید. این تمرین را پنج بار تکرار کنید.

علاوه بر این تمرینات، شما همچنین باید تمایل داشته باشید که به خودتان زمان بدهید تا کارهای را نیز در کنار آن انجام دهید. با کاهش وزن، صورت شما لاغرتر می شود.

نکات آرایشی بیشتر:

جوان نشان دادن صورت با آرایش

اشتباه آرایشی در پیرتر شدن صورت

پاک کردن لکه صورت در زمان کم

بهترین ژل شستشوی صورت

تکنیک ماندگاری طولانی رژ لب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا