چگونه بینی را باریک تر نشان دهیم (با لوازم آرایشی)

روشهای باریک نشان دادن بینی با کمک لوازم آرایشی

صورت من بیضی شکل است و بینی ام یک جورهایی نازک است (فکر می کنم همینطور است 🙂 ). از ابتدا نازک‌تر و کوچک‌تر است (چشم‌های نزدیک) و در انتهای آن ضخیم‌تر و بزرگ‌تر است. فکر می‌کنم اگر بینی‌ام تیزتر و نازک‌تر به نظر می‌رسید بهتر به نظر می‌رسیدم.

خیلی دوست دارم تا ببینم آیا شما هم روشی برای باریک تر کردن بینی بلد هستید تا بتوانم ر این متن قرار بدم؟

آیا شما هم تکنیک خاصی بلد هستید؟ حتما تکنیک خودتان را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا دوستان بتوانند استفاده کنند.

آیا می توانید چند پیشنهاد آرایشی برای همین موضوع ارائه دهید. واقعا برای من مفید خواهد بود.

روشهای باریک نشان دادن بینی

1- یک رژگونه/برنزر قهوه ای مات بردارید و از یک برس سایه چشم نازک استفاده کنید و آن را روی دو طرف بینی بزنید. همچنین از هایلایتر روی پل بینی استفاده کنید تا بلندتر به نظر برسد. شما باید چند بار آن را تمرین کنید قبل از اینکه واقعاً آن را درست کنید. همچنین با محصولات خود سبک باشید زیرا بینی مرکز صورت است و هر کاری که در آنجا به شدت انجام شود روی صورت بسیار برجسته می شود. این کار را انجام دهید و روی عکس‌های خودتان کلیک کنید… بیشتر تصحیح کنید.. دوباره کلیک کنید تا درست متوجه شوید.

2- بهترین راه برای بلندتر نشان دادن بینی این است که فونداسیون تیره تر (2 تا 3 درجه تیره تر از حد واقعی) یا برنزی مات را در دو طرف بینی خود بزنید و پل بینی خود را یک سایه روشن تر برجسته کنید. از فونداسیون یا پودر به این ترتیب، مرکز برجسته می شود. اگر از فونداسیون برای این کار استفاده می‌کنید، باید قبل از ست کردن با پودر، اصلاح را انجام دهید.

3- همچنین هر چه ابروهای شما به هم نزدیکتر باشد، بینی شما باریکتر ظاهر می شود. در درازمدت، می‌توانید موها را به گوشه‌های داخلی ابروهای خود نیز پیوند بزنید.

نکات آرایشی بیشتر:

مضرات خوابیدن با آرایش صورت

اشتباه آرایشی در پیرتر شدن صورت

پاک کردن لکه صورت در زمان کم

تکنیک ماندگاری طولانی رژ لب

کانتور کردن صورت با آرایش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا