نکات آرایشیمجله آرایشی

بهترین ژل شستشوی صورت برای پوست چرب [ 15 پاک کننده سریع]

من با پوستم که چرب، حساس و مستعد آکنه است مشکلات شدیدی دارم. در جستجوی بهترین محصولات برای پوستم، محصولات مختلف را در همه برندها امتحان می کنم.

محصولات کلینیک برای من کارساز بوده است، زیرا تنها تعداد کمی از آنها بی فایده بوده اند. امروز می‌خواهم مجموعه‌ای از ژل و پاک کننده و شوینده‌های صورت فعلی‌ام را فهرست کنم که به‌طور خاص انتخاب کرده‌ام، زیرا برای پوست‌های چرب مناسب هستند.

برخی کار کردند و برخی نه. فکر کردم پستی در مورد شوینده/پاک‌کننده‌هایی که استفاده می‌کردم و مخصوص دسته پوست‌های چرب هستند، بگذارم.

من از بسیاری از انواع دیگر شستشوی صورت نیز استفاده کرده ام که نتوانستم آنها را در این پست قرار دهم، اما به هر نحوی آنها را درج خواهم کرد.

بهترین ژل شستشوی پوست چرب با بهترین کیفیت

1. شستشوی صورت چریش خالص Garnier Pure Active:

من این پاک کننده شستشوی صورت را برای پوست های چرب و مستعد آکنه پیشنهاد می کنم. پوست را کاملا تمیز می کند بدون اینکه پوست را خشک کند. همچنین هیچ گونه اثر یا فیلمی از خود باقی نمی گذارد.

این شستشوی صورت حاوی روغن درخت چای، عصاره برگ چریش و اسید سالیسیلیک است. ما این را به عنوان یکی از بهترین شوینده های صورت برای پوست های چرب امتیاز می دهیم.

شستشوی صورت چریش خالص Garnier Pure Active

2. شستشوی صورت با روغن گلابی:

این شستشوی صورت از گلابی به خوبی پوست را شاداب می کند. این عطر با طراوت خوبی دارد و کف خوبی دارد.

3. شستشوی صورت چریش شهناز حسین تولسی:

این ژل سبز زیبا حاوی عصاره چریش، آلوئه ورا، تولسی و پوست لیمو است و آکنه را تحت کنترل نگه می دارد، اما به دلیل وجود گلیسیرین در این ژل، شستشوی صورت کمی دشوار است.

4. پاک کننده کف درخت چای بادی شاپ:

من ست کامل ست درخت چای را از تی بی اس خریدم. ولی متاسفانه بجز ماسک صورت بقیه محصولات بی ارزش بودند. این یک پاک کننده کف متوسط ​​است، اما من با این یکی آن احساس تمیزی را دریافت نمی کنم.

من همیشه از شستشوی صورت دیگری استفاده می کنم. این یکی حاوی روغن درخت چای ارگانیک است.

5. فوم صورت ناحیه سلولی معجزه آسای Pond’s Age:

این فوم صورت از Pond’s بسیار خوب است و روی انواع پوست از جمله پوست های چرب کار می کند. من بعد از استفاده از این فوم صورت مات می شوم و هیچ گونه اثری از خود باقی نمی گذارد.

احیه سلولی معجزه آسای Pond's Age

6. پاک کننده صورت Freeman Super Fruits:

من این شوینده را در دسته شستشوی صورت قرار می دهم. زیرا این شوینده به خوبی پوست را تمیز می کند، مانند یک شوینده معمولی صورت عمل می کند و به خوبی کف می کند و پوست را خشک نمی کند.

این کار در پاک کردن آرایش ضد آب موثر نیست. این پاک کننده/شستشوی صورت حاوی اسید سالیسیلیک، عصاره زغال اخته، عصاره میوه چینی لیسیوم و روغن نعناع است.

پاک کننده صورت Freeman Super Fruits

7. فوم پاک کننده عمیق صورت Yardley English Rose Luxurious:

من یکی از طرفداران شست و شوی صورت هستم که خیلی خوب کف می کند و این یکی را خیلی دوست داشتم، واقعا کرمی است و خوب کف می کند. این به طور موثر پوست را تمیز می کند و آن را تازه و عاری از آلودگی می کند. پوست را خشک و کشدار نمی کند.

8. پاک کننده نعناع جادویی معطر:

یکی دیگر از برنده های آروما مجیک، این پاک کننده برای پوست های چرب و مستعد آکنه است. این یک پاک کننده سفید کرمی است که به پوست احساس شادابی و تمیزی می دهد.

کف نمی کند، اما وقتی آن را برای مدتی روی صورت ماساژ دهید و آن را بشویید، می بینید که آلودگی ها و روغن ها را به خوبی پاک می کند. این پاک کننده حاوی: ​​نعناع، ​​میخک، چریش و اسانس های ارگانیک خالص شمعدانی، گل رز و درخت چای است.

پاک کننده نعناع جادویی معطر

9. ژل پاک کننده شستشوی کلینیک:

در حالی که من رایحه تند و قوی آن را دوست ندارم، این یک شوینده کف کننده خوب برای انواع پوست است، 100% تست شده برای آلرژی، تمام روغن ها و آرایش را پاک می کند و پوست را خشک و کشدار نمی کند. حاوی عصاره بابونه و آلوئه ورا.

ژل پاک کننده شستشوی کلینیک

10. فوم پاک کننده عمیق صورت بدون جوش سر سیاه Pond’s:

یکی دیگر از شوینده های کف کننده صورت که برداشتم. این شستشوی صورت همراه با یک اسکراب بود و دلیل اصلی که من آن را انتخاب کردم فقط دریافت اسکراب بود.

من احساس می کنم این کمی برای پوست من خشن است و کمی پوست را خشک می کند و برای پوست های حساس مناسب نیست.

11. شستشوی صورت Lakme Perfect Radiance Fairness:

Lakme واقعاً درست فهمیده است، من بسته بندی را تمدید کردم و اکنون در حال شستشوی صورت Lakme هستم. این کف ملایم است و پوست را به خوبی تمیز می کند.

12. فوم پاک کننده عمیق صورت Pond’s Pure White با کربن فعال:

این شوینده صورت به آرامی پوست را شسته و به طور موثری تمیز می کند و آن را تمیز می کند.

13. شستشوی آکنه بدون روغن نوتروژنا:

یکی از بهترین شوینده های صورت موجود برای پوست های چرب و مستعد آکنه، حاوی 2% اسید سالیسیلیک، پوست را کاملا تمیز می کند و به کنترل جوش های آکنه کمک می کند.

شستشوی آکنه بدون روغن نوتروژنا

14. شستشوی صورت با انرژی صبحگاهی تمیز و شفاف: احیا کننده لیمو:

من عاشق بوی این زل پاک کننده پوست چرب هستم. این لیست بدون شستن صورت تمیز و شفاف ناقص خواهد بود.

با بسته بندی مطبوع و دانه های رنگارنگ فراوان، قفسه های بیرون زده و همه انواع آن را امتحان کردم، این لیموناد را بیشتر دوست داشتم.

شستشوی صورت با انرژی صبحگاهی تمیز و شفاف: احیا کننده لیمو

15. پاک کننده صورت لش آکوا مارینا:

آخرین اما نه کم اهمیت ترین، این پاک کننده/شستشوی صورت مورد علاقه من است. اگرچه این به خودی خود ژل شستشوی صورت نیست، اما من دوست دارم از آن برای تمیز کردن صورتم استفاده کنم.

پوست را تمیز می‌کند، خشک نمی‌کند، برنزه را از بین می‌برد، پوست را روشن می‌کند، برنده شاداب است.

پاک کننده صورت لش آکوا مارینا

امیدوارم همه شما این پست شستشوی صورت مورد علاقه من را دوست داشته باشید، اگر بتوانید آن را لیست کنید، عالی می شود.

نکات آرایشی بیشتر:

اشتباه آرایشی در پیرتر شدن صورت

ساخت پاک کننده لاک ناخن خانگی

کانتور کردن صورت با آرایش

ترفند آرایش با لوازم آرایشی

پنهان کردن گونه چاق با آرایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا