راهنمای خرید بهترین ریمل چشم از نگاه تیم آرایش سرا

ریمل چشم یا ریمل مژه یکی از پرکاربردترین ابزارهای آرایشی است که هر خانمی که به آرایش علاقه داشته باشد از این وسیله حتما استفاده کرده است. ریمل چشم میتواند در صورت استفاده درست از نوع ریمل و روش کشیدن صحیح، زیبایی خاصی را به چشمان شما ببخشد. در این مطلب تلاش میکنیم خیلی کوتاه اطلاعات کامل و مفیدی را درباره روش خرید ریمل چشم به شما بگوییم و اطلاعات کاملی را درباره انواع ریمل چشم و روش خرید ریمل به شما بگوییم.

ریمل خوب چه نوع ریملی است؟

زمانیکه قصد خرید ریمل چشم را دارید حتما این سوال را از خود میپرسید که ریمل خوب چه نوع ریملی است؟ برای پاسخ به این سوال میبایست به چند سوال دیگر پاسخ دهید تا ابتدا هدفتان را از خرید ریمل مشخص کنید.

این سوالات شامل این میشود که قصد شما برای تهیه ریمل چیست؟ آیا قصد دارید تا مژه های شما پر پشت نشان داده شوند یا بلند؟ آیا میخواهید مژه های شما کمی فر باشند یا خیر؟

بعد از اینکه این سوالات را پاسخ دادید باید به دنبال یک ریمل با کیفیت بگردید که به هیچ عنوان زیر چشمان شما نریزد و بر روی مژه ها سبک باشد و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشد. در صورت ریزش ریمل، ممکن است آسیب هایی به چشمان شما وارد شود و سلامتی چشمان شما را تهدید کند.

ریمل خوب چه نوع ریملی است؟

راهنمای خرید ریمل بلند کننده

ریمل های بلند کننده برای چه نوع مژه هایی استفاده میشوند؟ بعد از اینکه نوع مژه های خود را شناختید و هدفتان را از خرید ریمل چشم مشخص کردید اکنون در صورتیکه مژه های شما کوتاه هستند و نیاز است تا مژه ها کمی بلندتر نمایش داده شوند باید از ریمل هایی استفاده کنید که مژه های شما را بلند نشان دهند تا زیبایی چشمان خود را دوچندان کنید و به رخ بکشید.

این نوع ریمل ها از فرچه یا برس های مخصوصی استفاده میکنند و با استفاده از مواد با کیفیت میتوانند مژه ها را کاملا کشیده نشان دهند و مناسب برای کسانی که مژه هایی کوتاه و بی حالت دارند بسیار مناسب است.

راهنمای خرید ریمل بلند کننده

راهنمای خرید ریمل حجم دهنده

ریمل های حجم دهنده یکی از پرکاربردترین انواع ریمل های مورد استفاده برای بانوان است. همه خانم ها حتی برای یکبار هم شده از این نوع ریمل ها استفاده کرده اند و میدانند که این نوع ریمل ها مژه ها را کاملا حجیم نشان میدهند.

ولی باید بدانید که این نوع ریمل برای هر کسی مناسب نیست و فقط کسانی میبایست از این نوع ریمل استفاده کنند که از مژه های بلند و کم حجم برخوردار هستند. با استفاده از این نوع ریمل میتوان حجم بسیار زیبایی را به مژه ها ببخشید و زیبایی چشمان خود را دوچندان کنید.

این نوع ریمل ها از فرچه یا برس های خاصی استفاده میکنند که با استفاده از مواد مخصوص استفاده شده در داخل محفظه، مژه ها را کاملا حجیم و پر پشت نشان میدهند و زیبایی چشمان را کاملا به رخ میکشند.

نکاتی مهم برای خرید ریمل چشم

زمانیکه شما از مژه هایی صاف و بی حالت بهره مند هستید حتما باید به دنبال ریمل های بلند کننده و حالت دهنده باشید تا بتوانید زیبایی خاصی را به چشمان خود ببخشید.

استفاده از ریمل های حجم دهنده برای این نوع مژه ها به هیچ عنوان توصیه نمیشود زیرا مژه ها را کاملا مصنوعی نشان میدهد و باعث میشود تا مژه ها سنگین شوند و در ادامه باعث خستگی و قرمزی چشمان میشود.

نکته مهم دیگری که باید توسط این افراد مورد استفاده قرار بگیرد این است که برای افراد دارای مژه های صاف و بی حالت بهتر است ابتدا توسط فرمژه کمی به مژه ها حالت دهید و سپس با استفاده از ریمل های بلند کننده و حالت دهنده به مژه های خود زیبایی خاصی ببخشید.

راهنمای خرید لوازم آرایشی بصورت آنلاین

راهنمای خرید لوازم آرایشی بصورت آنلاین

خرید ریمل چشم بصورت آنلاین یکی از کارهایی است که میتواند تجربه بسیار زیبایی را برای شما داشته باشد. با دانستن اطلاعاتی که در بالا درباره نوع مژه ها و انواع ریمل چشم مناسب به شما گفتیم اکنون میتوانید با دانستن این اطلاعات به راحتی نسبت به خرید این نوع ریمل ها از انواع فروشگاههای بزرگ اینترنتی نظیر دیجیکالا، مو تن رو، آرایش سرا، خانومی و … نسبت به خرید این نوع محصولات آرایشی اقدام کنید. خرید لوازم آرایشی از فروشگاه های معتبری که در بالا به آنها اشاره کردیم میتوانند در صورت انتخاب درست بسیار لذت بخش باشد.

امروزه خرید لوازم آرایشی بصورت آنلاین بسیار پر رونق است و مشتریان زیادی از این روش برای تهیه لوازم آرایش استفاده میکنند. اگر تجربه خرید از هر کدام از این فروشگاهها را دارید خوشحال میشویم تا در پایین همین مطلب با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا