ساختمان و دکوراسیونسبک زندگی

استعلام قیمت نبشی، ناودانی و سپری در آهن 118

از مقاطع مهم فولادی، می‌توان به سه محصول نبشی، ناودانی و سپری اشاره کرد. این سه محصول در ساختمان‎سازی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. اصلی‌ترین کاربری که می‌توان برای نبشی، ناودانی و سپری در نظر گرفت ساخت درب و پنجره است. اما کاربردهای دیگری نیز دارند که در این بخش به طور کامل در مورد مشخصات، کاربرد و قیمت نبشی، ناودانی و سپری صحبت می‌کنیم. اگر قصد خرید این محصولات را دارید، در آهن 118 علاوه بر آشنایی با مشخصات، استعلام قیمت دقیق نبشی، ناودانی و سپری را بگیرید.

استعلام قیمت نبشی

استعلام قیمت نبشی

از جمله مقاطع فولادی، نبشی است. نبشی‌ها با شکل ظاهری شبیه به L انگلیسی شناخته می‌شوند. به طور کلی از دو بال یک اندازه و عمود بر هم تشکیل می‌شود. البته انواع نبشی در دو بال برابر با هم و دو بال نامساوی تولید می‌شوند. از نظر جنس ساخت، نبشی در دو نوع تولید می‌شود که هر یک نیز کاربرد متفاوتی با دیگری دارد. انواع نبشی شامل نبشی‌هایی از جنس کربن و نبشی‌های  استیل هستند.

همچنین روش تولید آن‌ها نیز شامل دو روش فابریک و پرسی است. در هر یک از این روش‌ها نبشی به صورتی کاملا متفاوت با دیگری ساخته می‌شود. در روش تولید نبشی به صورت فابریک، از نورد گرم استفاده می‌شود. شمش یا بیلت‌های  فولادی گرم شده و تحت فرآیند نورد قرار می‌گیرند. در نهایت بیلت فولادی شبیه به حرف L در آمده و نبشی فابریک تولید می‌شود.

نبشی پرسی، از طریق پرس کردن تسمه فولادی تولید می‌شود. روش‌های  متفاوت تولید نبشی، سبب بروز تفاوت‌هایی در شکل ظاهری نیز می‌شود. نبشی پرسی نسبت به نبشی فابریک، دارای زاویه بیرونی گردتری است. همچنین از نظر خواص مکانیکی نیز با یکدیگر متفاوت بوده و نبشی پرسی خواص مکانیکی ضعیف‌تری نسبت به فابریک دارد.

از جمله کاربردهای رایج انواع نبشی می‌توان به تقویت سازه، مبلمان‌سازی، استفاده به عنوان تکیه‌گاه، استفاده در چهارچوب و صنایع انتقال نیرو، ماشین‌های  صنعتی و… اشاره کرد. به منظور استعلام قیمت نبشی، به لینک مورد نظر مراجعه نمایید.

استعلام قیمت سپری

استعلام قیمت سپری

دومین مقطع مهم فولادی در ساختمان، سپری است. این محصول شکل ظاهری شبیه به حرف T دارد. از مشخصات این محصول می‌توان گفت، جان و بال سپری با یکدیگر برابر است. عددی که برای آن در نظر گرفته می‌شود نیز همان نمره سپری است. سپری مانند نبشی، در دو حالت تولید می‌شود که شامل روش فابریک و پرسی است. روش ساخت سپری، به این صورت است که ابتدا بیلت‌های  فولادی، ریخته‌گری می‌شوند. در دمای مشخص، بیلت‌های  فولادی تحت حرارت و گرما قرار می‌گیرند. در نتیجه به واحد نورد منتقل می‌شوند تا فرآیند ساخت تکمیل شود. به منظور تغییر شکل بیلت، غلتک‌های  مخصوصی وجود دارد که بیلت‌های  فولادی از آن عبور می‌کند. پس از ساخت این محصول، در مرحله آخر و پس از خنک شدن، به صورت طولی برش داده می‌شود و به بازار عرضه می‌گردد.

انواع سپری که به روش فابریک یا پرسی تولید می‌شود، با یکدیگر از نظر مشخصات و ویژگی‌های  مکانیکی متفاوت هستند. بنابراین در زمان خرید، علاوه بر استعلام قیمت سپری، لازم است به روش تولید نیز توجه کنید. از جمله کاربردهای رایج سپری می‌توان به ساخت اسکلت گلخانه ها، سدسازی، اتصال پل به ستون، ساخت درب و پنجره، نمای شیشه‌ای و… اشاره کرد.

استعلام قیمت ناودانی

استعلام قیمت ناودانی

سومین مقطع فولادی، ناودانی است. این محصول در مقایسه با دو نوع قبلی، بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. ناودانی در دو نوع کربنی و استیل تولید می‌شود. هر یک از جنس‌های  این محصول ویژگی‌های  مخصوص به خود را دارد. انواع ناودانی شامل ناودانی بال موازی و بال شیب‌دار است. اگر بخواهیم مشخصات هر یک را بیان کنیم باید بگوییم ناودانی بال موازی شبیه به حرف U بوده و ناودانی بال شیب‌دار شبیه به حرف C است.

ناودانی نیز به دو روش تولید می‌شود که شامل روش فابریک و پرسی است. ناودانی فابریک، از طریق فرآیند نورد گرم تولید می‌شود. نوع پرسی نیز از طریق پرس کردن تسمه فولادی تولید می‌گردد. در زمان خرید ناودانی، علاوه بر استعلام قیمت ناودانی به روش تولید آن نیز توجه کنید چرا که از نظر کیفیت با یکدیگر متفاوت هستند. از جمله کاربردهای مهم ناودانی می‌توان به استفاده به صورت قوطی در ساخت ستون، ساخت خرپا، استفاده در تیر و… اشاره کرد.

آهن 118 معتبرترین مرکز فروش انواع نبشی، ناودانی، سپری، پروفیل، تیرآهن و… با مناسب‌ترین قیمت است. به منظور خرید و استعلام قیمت، با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید. در این خصوص با شماره 02154473 تماس بگیرید. به منظور مشاهده سایر محصولات نیز به سایت https://ahan118.com/ مراجعه کنید.

 

بیشتر بدانید:

طراحی سردر نما رومی مدرن ورودی منزل و حیاط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا